برگزاری هفتمین همایش صنعت لیبل اروپا

  0
  54
  همایش صنعت لیبل اروپا

  هفتمین همایش صنعت لیبل اروپا و شصت و چهارمین کنفرانس این صنعت در تاریخ 1 تا 3 ژوئن 2022 در شهر باوانو ایتالیا برگزار می شود.

  انجمن صنعت لیبل اروپا (FINAT) برنامه هفتمین همایش صنعت لیبل اروپا (ELF) و شصت و چهارمین کنفرانس این صنعت را اعلام کرد. این رویداد از 1 تا 3 ژوئن 2022 در شهر باوانو ایتالیا برگزار می شود.

   

  همایش صنعت لیبل اروپا با وقفه ای دو ساله برگزار می شود

   این دوره از همایش صنعت لیبل اروپا اولین گردهمایی فینات است که از سال 2019 به صورت حضوری و فیزیکی برگزار می شود. این همایش و کنفرانس به مدت دو سال به علت همه گیری ویروس کرونا برگزار نشد.

  همایش صنعت لیبل اروپا در حالی برگزار می شود که صنعت لیبل اروپا با چالش های کوتاه مدت و میان مدت جدی رو به رو است. در ماه های اول سال 2020 افزایش تقاضا برای لیبل و در عین حال کاهش و کمبود مواد خام و نیروی کار برای تولید لیبل این صنعت را دچار بحران جدی کرد.

  در سال 2021 صنعت لیبل بار دیگر رشد کرد و پس از فرونشستن بحران کرونا بار دیگر شاهد شکوفایی اقتصادی بود. در سال 2022 امیزه ای از مشکلات و بحران های گوناگون بار دیگر این صنعت را دچار چالش کرده است. کمبود مواد خام و مواد مصرفی، اعتصاب کارگران کارخانه های کاغذ سازی، کمبود نیروی متخصص برای تولید لیبل به ویژه لیبل های دیجیتال و سرمایه و تقاضای بالا برای لیبل شرایط سختی را برای صنعت ایجاد کرده است.

  بیشتر بخوانید: نمایشگاه چاپ و بسته ‌بندی دبی میزبان ششمین پاویون چاپ و بسته‌ بندی ایران

  از سوی دیگر فرصت ها و چالش هایی که تغییر رفتار مصرف کنندگان کالا و تقاضای بالا برای خرید از طریق اینترنت، گسترش و توسعه صنعت 0/4 و داده های بزرگ (Big Data)، قوانین جدید زیست محیطی اتحادیه اروپا و جنگ در اوکراین پدید اورده باعث شده تا صنعت لیبل نه تنها در اروپا بلکه در سراسر چهان با وضعیت چدیدی رو به رو شود.

  در برنامه همایش صنعت لیبل اروپا و کنفرانس امسال فینات شش پنل تخصصی و سخنرانی ها متعدد توسط متخصصان درباره مواد و موضوعاتی که پیشتر به انها اشاره شد برگزار می شود. همایش امسال نقطه عطفی برای صنعت لیبل به شمار می اید.

  مطلب قبلیبهره مندی از قطب نمای مدیران فروش در بازار ایران
  مطلب بعدیبخش دوم: تاریخچه فلکسوگرافی

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  بیست − دو =