نمایشگاه چاپ و بسته ‌بندی دبی میزبان ششمین پاویون چاپ و بسته‌ بندی ایران

  گفت و گو با امیر هومن محمدی نایب رئیس اتحادیه صادرکنندگان صنعت چاپ ایران

  0
  178
  نمایشگاه چاپ و بسته ‌بندی دبی

  حضور 100 کشور در نمایشگاه چاپ و بسته ‌بندی دبی 

  ششمین پاویون چاپ و بسته‌ بندی ایران در نمایشگاه چاپ و بسته ‌بندی دبی حضور خواهد داشت، این نمایشگاه سوم تا پنجم خرداد 1401 در شهر دبی برگزار خواهد شد.

   

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از ایبنا؛ امیر هومن محمدی نایب رئیس  اتحادیه صادرکنندگان صنعت چاپ و بسته ‌بندی ایران با اشاره به حضور ششمین پاویون چاپ و بسته‌بندی ایران در نمایشگاه چاپ و بسته ‌بندی دبی گفت: نمایشگاه چاپ و بسته ‌بندی دبی هر دو سال یک بار برگزار می ‌شود و کشورهای زیادی با هدف رصد بازارهای جهانی، فناوری‌ های نوین و دستاوردهای صنعت چاپ در آن شرکت می‌ کنند.

   وی افزود: طبق آخرین آمار نمایندگان چاپ و بسته‌بندی حدود ١٠٠ کشور در این نمایشگاه حضور دارند و بیش ده هزار نفر از آن دیدن می‌ کنند، در این میان حضور بیش از ٢٥٠ غرفه در این نمایشگاه به ارائه جدیدترین دستاوردهای خود در حوزه چاپ می‌ پردازند.

   محمدی با اشاره به اهداف حضور پاویون ایران در نمایشگاه دبی، عنوان کرد: با توجه به اینکه یکی از مهمترین راه‌ های بازاریابی و بازارشناسی حضور در نمایشگاه ‌ها است، اتحادیه صادرکنندگان طی یک دهه گذشته از این فرصت با تکیه بر برنامه ‌ریزی مدون گام‌ های بزرگی در توسعه صادرات صنعت چاپ و بسته بندی و معرفی توانمندی ‌های ایران برداشته است.

  نمایشگاه چاپ و بسته ‌بندی دبی وی با بیان اینکه طی این مدت صادرات پایدار به بازارهای منطقه با تمام فراز و نشیب‌ها ادامه داشته است، یادآور شد: در همین راستا با بررسی فضای ایجاد شده از پاندمی کرونا و استقبال از رویدادهای نمایشگاهی بصورت فیزیکی اتاق فکر اتحادیه صادرکنندگان پس از بررسی‌ های لازم تدارک برپایی ششمین پاویون ملی صنعت چاپ و بسته‌ بندی ایران در این نمایشگاه را در دستور کار قرار داد.

   محمدی تاکید کرد: این دوره از نمایشگاه پیش‌تر قرار بود در آذرماه امسال برگزار شود که با توجه به موج جدید کرونا به سال بعد میلادی موکول شد.

   وی همچنین درباره دستاوردهای پاویون ایران در این رویداد توضیح داد: حضور نمایندگان چاپ ایران در این نمایشگاه با توجه به نگاه بین ‌المللی برگزار کنندگان و حضور برندهای بزرگ برتر صنعت چاپ و بسته‌بندی جهان می ‌تواند رویکرد بسیار کارآمدی برای صادرات صنایع چاپ و بسته بندی ایران باشد.

   محمدی با بیان اینکه بر اساس تجربه دوره ‌های گذشته همواره شرکت ‌های حاضر ایرانی در این نمایشگاه با استقبال گسترده اهالی صنعت چاپ و بسته‌ بندی منطقه خاورمیانه و شمال آفریقا همراه بوده است، گفت: در این زمینه امکان و فضای صادراتی در کلاس جهانی برای تولید کنندگان ایرانی مهیا بوده است.

  بیشتر بخوانید: پاویون ملی چاپ ایران در نمایشگاه چاپ دبی

   به گفته وی، طبق پنج دوره حضور متوالی در این نمایشگاه می‌توان گفت پاویون ملی صنعت چاپ و بسته‌بندی ایران یک دریچه مطمئن و باتجربه برای حضور در حوزه صادرات صنایع چاپ و بسته‌بندی ایرانی است.

   محمدی با طرح این موضوع که می ‌توان از نمایشگاه چاپ و بسته ‌بندی دبی به عنوان بزرگترین تجمع گروه ‌های چاپ و بسته‌بندی منطقه نام برد، افزود: بخش‌ های مختلفی برای این نمایشگاه پیش ‌بینی شده است که آخرین فناوری‌های مواد مصرفی در حوزه چاپ، تجهیزات چاپ و لوازم جانبی، جوهر، سیستم‌های لجستیک و خدمات، مواد چاپ و … برخی از حوزه های پوششی در این نمایشگاه به شمار می‌ آیند.

   نمایشگاه چاپ و بسته ‌بندی دبی سوم تا پنجم خرداد 1401 در شهر دبی برگزار خواهد شد.

  مطلب قبلیمدیرعامل کارخانه چوب و کاغذ مازندران از تولید 100 هزار تن کاغذ خبر داد
  مطلب بعدیامضای تفاهم نامه سه جانبه علمی، آموزشی و پژوهشی در صنعت چاپ

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  3 + 19 =