راهنمای خریداران 2023-2022 توسط انجمن بسته بندی های انعطاف پذیر منتشر شد

  0
  40
  انجمن بسته بندی های انعطاف پذیر

  انجمن بسته بندی های انعطاف پذیر، راهنمای خریداران برای سال 2022-2023 را منتشر کرد.

  راهنمای خریداران، فهرست دقیقی از قابلیت های تولید و تامین مواد توسط اعضای انجمن بسته بندی های انعطاف پذیر(FPA) ارائه می دهد و یک ابزار ارزشمند و مرجعی کاربردی برای تشخیص و رفع نیازهای کاربران بسته بندی های انعطاف پذیر است.

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از گروه همتا؛ راهنمای خریداران که توسط انجمن بسته بندی های انعطاف پذیر منتشر شده، فهرست دقیقی از قابلیت های تولید و تامین مواد توسط اعضای انجمن بسته بندی های انعطاف پذیر (Flexible Packaging Association) یا FPA ارائه می دهد و یک ابزار ارزشمند و مرجعی کاربردی برای تشخیص و رفع نیازهای کاربران بسته بندی های انعطاف پذیر است.

  انجمن بسته بندی های انعطاف پذیراین کتابچه مرجع با توجه به خطوط تولید و کاربردهای نهایی (فروشگاه ها، سازمانی، پزشکی و دارویی و صنعتی)، خدمات چاپی ارزش افزوده، تبدیل و چاپ، تامین کنندگان ماشین آلات بسته بندی انعطاف پذیر، تجهیزات، مواد، چسب ها، مرکب ها، کوتینگ ها، رزین ها و سطوح چاپ پذیر، اطلاعات کاربردی ارائه می دهد. این راهنما همچنین حاوی اطلاعات تماس و توضیح مختصری از هر یک از اعضای این انجمن است.

  بیشتر بخوانید: مزیت های بسته بندی شرینک اسلیو و انواع آن

  چاپ لیبل انجمن بسته بندی های انعطاف پذیرFPA این دفترچه راهنما را در کنفرانس ها و نمایشگاه های صنعتی توزیع می کند. این کتابچه راهنما در وبسایت انجمن www.flexpack.org دردسترس است و اعضای اتحادیه و سایر افراد می توانند نسخه ی PDF این دفترچه را بارگیری (Download) کنند.

  مطلب قبلینکاتی تاثیرگذار برای پربار کردن سایت
  مطلب بعدیوضعیت بازار نشر متاثر از شرایط اقتصادی

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  3 + نوزده =

  این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.