کاربرد کارتن های اسباب کشی و تفاوتشان با نمونه های مشابه

  0
  43
  کارتن های اسباب کشی

  مهم ترین ویژگی های کارتن های اسباب کشی

  کارتن های اسباب کشی به مجموعه کارتن های با ابعاد مختلفی اطلاق می شود که عموما بدون چاپ بوده و به شکل تک رنگ سفید یا قهوه ای تولید می شوند. از کارتن های اسباب کشی می توان در آرشیو و ارسال مرسولات نیز استفاده کرد. استفاده از ورق باکیفیت بالا و قالب برای فرآیند دایکات محصولات، بخشی از مواردی است که کارتن های اسباب کشی را از نمونه های مشابه متمایز می کند.

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از شفاف خبر؛ کارتن های اسباب کشی یکی از اجزای اصلی در اسباب کشی هستند. که در انواع مختلف برای حمل وسایل منزل تولید می شوند. یکی از مهم ترین لوازم بسته بندی کارتن های اسباب کشی هستند. استحکام مناسب، تنوع سایز و طراحی، تمیز بودن، راحتی خرید و کاربری ساده از مهم ترین ویژگی های بهترین کارتن های اسباب کشی هستند.

  کارتن های اسباب کشی از تیپ کارتن های تلویزیونی یا اصطلاحا کارتن های 5 لایه هستند که البته نسبت به کارتن های معمول 5 لایه با ضخامت بیشتری تولید می شوند. داخل و خارج کارتن بر خلاف روش رایج که از مواد بازیافتنی استفاده می شود، کاغذ هایی که از نظر استاندارد سلامت در حد استفاده در جعبه پیتزا هستند استفاده می شود.

  ترکیب های میانی کارتن های اسباب کشی نیز به گونه ای انتخاب می شود که کارتن با گذشت زمان یا تغییرات دمایی کیفیت خود را از دست ندهد. ویژگی دوم نیز سبب می شود که دوستانی که قصد استفاده از کارتن های اسباب کشی در مسافرت های بین قاره ای را دارند، نگران از بین رفتن استحکام کارتن بسته بندی در اثر تغییرات دما و رطوبت و آسیب کالاهای خود در حین مسافرت را نداشته باشند. با داشتن بهترین کارتن برای اسباب کشی و رعایت اصول بسته بندی، اسباب کشی با حداقل سختی و تلخی ناشی از شکستن یک وسیله را تجربه می کنید.

  شاید در نگاه اول، تهیه کارتن های اسباب کشی ، خرجی بیهوده و اضافی باشد. اما زمانی به اهمیت استفاده از کارتن های اسباب کشی پی می برید که با صحنه های تلخی مانند: شکستن یک وسیله زیبا و مورد نیازتان یا آب گرفتگی یک وسیله برقی مواجه شوید.

  کارتن های اسباب کشی باعث می شوند اسباب منزل با حداکثر امنیت و حداقل آسیب دیدگی به مقصد برسند. کارتن های اسباب کشی در اندازه های مختلف تولید می شوند. همچنین می توانید بر اساس اهمیت وسیله از کارتن های تک لایه، سه لایه، پنج لایه و هفت لایه استفاده کنید.

  کاملا واضح است با رعایت اصول بسته بندی در اسباب کشی با حداقل آسیب دیدگی لوازم منزل به خانه جدید می روید. شاید امروزه اسباب کشی به یک کابوس وحشتناک مخصوصا برای خانم ها تبدیل شده باشد. اما به راحتی می توانید با رعایت نکات جامع اسباب کشی به نتیجه مطلوبتان برسید و تمام کابوس های تلخ را به رویای شیرین تبدیل کنید.

  با استفاده از بهترین کارتن های اسباب کشی در ایران با خاطرات تلخ آسیب دیدن وسایل در جریان اسباب کشی خداحافظی کنید.

   

  انتخاب بهترین کارتن برای بسته بندی و اسباب کشی

  بهترین کارتن های اسباب کشی برای بسته بندی لوازم و جابجایی آن ها کارتن های 5 لایه هستند که از استحکام کافی و بالایی برای حمل اسباب منزل و ادارات برخوردار هستند. علاوه بر استحکام کارتن های مخصوص اثاث کشی، اندازه و سایز آن ها نیز اهمیت فراوانی دارند. به عنوان مثال در انتخاب سایز آن ها حتما حمل و نقل آن ها را نیز در نظر بگیرید. یعنی نه خیلی بزرگ باشد و نه خیلی کوچک.

  نکته دیگر هم این که سعی کنید کارتن هایی را انتخاب کنید که کاملا نو باشند، نه آن هایی که سوپر مارکت ها دور می اندازند. کارتن های اسباب کشی با توجه به سایز و کیفیت آن ها قیمت متفاوتی دارند و برخی از شرکت ها این کارتن ها را به صورت عمده و برخی به صورت تکی به فروش می رسانند.

   

  لزوم بسته بندی لوازم در بهترین کارتن های اسباب کشی

  بسته بندی یک اقدام مهم در اسباب کشی و باربری است. تمامی اقلامی که قرار است به خانه یا محل جدید انتقال یابد، باید به گونه ای بسته بندی شود که سلامت آن ها در طول انجام پروسه جابجایی حفظ شود. مثلا خرده ریز های کوچک منزل را با لایه پیچی مناسب داخل کارتن های اسباب کشی قرار دهید و لوازمی مانند مبلمان، میز نهار خوری، بوفه و … را با استفاده از پلاستیک های حباب دار و فوم های ضربه گیر بسته بندی کنید. درسته که این پروسه زمان زیادی را از شما می گیرد. ولی در عوض احتمال عدم بروز خسارت و شکستن وسایل را افزایش داده و به نوعی مانند بیمه کردن وسایل است.

   

  انواع کارتن های اسباب کشی و حمل و نقل

  تنوع کارتن هایی که برای نگه داری و بایگانی و همچنین حمل و بسته بندی اجناس و لوازم به کار می روند بسیار زیاد است. در این قسمت تعدادی از انواع کارتن را نام می بریم:

  -کارتن های چند لایه

  -کارتن های مونو با طرح چاپ و رنگ متنوع و دلخواه

  -کارتن پنجره ای

  -کارتن هایی با حالت بوش

  -کارتن های راه راه دار

  -کارتن های مقوایی

  -کارتن های جعبه ای

  -کارتن های درپوش جدا

  -کارتن های غلات و مواذ غذایی و خوراکی

  -کارتن های رگال دار بلند

  -کارتن های رگال دار کوتاه

  -کارتن های مشبک مخصوص لیوان و ظروف استوانه ای

  -انواع کاربرد های کارتن های اسباب کشی

   

  کارتن های اسباب کشی می توانند در بسته بندی اقلام زیر به کار برده شوند:

  -بسته بندی لباس / کارتن های رگال دار بلند و کوتاه

  -بسته بندی کتاب و لوازم التحریر.

  -بسته بندی کفش

  -بسته بندی لوازم بزرگ و حجیم ولی سبک.

  -بسته بندی ظروف چینی و وسایل آشپزخانه

  -بسته بندی لوازم خواب مانند: ملحفه ها، پتو، بالش و تشک.

  -بسته بندی لوازم دکوری و خرده ریز های داخل سالن

  -بسته بندی لوازم شوینده و لوازم حمام

   

  نکات مهم در استفاده از کارتن اسباب کشی

  همیشه به یاد داشته باشید که در بسته بندی اقلام سنگین مانند کتاب از کارتن های بزرگ استفاده نکنید. زیرا باعث می شود وزن کارتن بیش از اندازه سنگین شده و جابجایی آن تقریبا غیر ممکن شود. برای این کار می توانید از کارتن های مخصوص حمل کتاب که در بازار وجود دارد استفاده کنید. یادتان باشد اگر برای این کار مجبور به استفاده از کارتن های سایز بزرگ هستید، می توانید بخشی از کارتن را با کتاب پر کرده و بخش های باقی مانده را با سی دی ، جوراب، کوسن و … پر کنید. 

   

  نکات مهم در بسته بندی وسایل حساس و ظریف و گران بها

  شما ممکن است مجموعه ای از ظروف چینی بسیار حساس و گران بها که از مادر یا مادر بزرگتان به شما ارث رسیده است را داشته و از ترس اینکه مبادا آسیبی به آن ها وارد شود حتی از ان ها استفاده هم نکرده باشید. خب طبیعتا این وسایل هنگام جابجایی استرس زیادی را به شما منتقل خواهد کرد. ولی چه باید کرد؟

  تنها دو راه وجود دارد:

  -استفاده از کارتن های اسباب کشی مقاوم با استفاده از روش ها و تکنیک های مهم بسته بندی.

  -بسته بندی در کارتن های مقاوم و حمل آن ها به صورت تکی و با استفاده از خودروی شخصی.

  موضوعی دیگر که معمولا در اسباب کشی ذهن افراد را به خود مشغول می کند، جابجایی لباس های گران بها و کت و شلوار است. بهترین راه برای بر طرف نمودن این مشکل، استفاده از کارتن های رگال دار بلند و کوتاه می باشد. این کارتن ها مانند یک کمد لباس کوچک عمل کرده و می توانید لباس های حساس و مجلسی و انواع کت و شلوار را داخل آن اویزان کنید تا از چروک شدن و خراب شدن لباس ها جلوگیری شود.

  لازم به ذکر است شما می توانید از کارتن های اسباب کشی سایز یزرگ برای بسته بندی وسایل برقی داخل آشپزخانه و یا انواع قابلمه و ظروف پلاستیکی که دارای حجم زیاد و وزن کم، استفاده کنید.

   

  تهیه بهترین کارتن های اسباب کشی

  مرغوب ترین و با کیفیت ترین کارتن اسباب کشی و حمل وسایل را می توان از شرکت های کارتن فروشی که مشغول به تولید کارتن های اسباب کشی و دیگر لوازم بسته بندی هستند تهیه کرد. چرا که این شرکت ها با توجه به نیاز بازار و رفاه حال مشتریان انواع و اقسام این کارتن ها را تولید و در دسترس مشتریان قرار می دهند.

  بهترین شرکت های تولید کننده کارتن های اسباب کشی در ایران علاوه بر ارائه خدماتی که برای رفاه حال مشتریان است، اقدام به ایجاد سایت اینترنتی فروش کارتن و لوازم بسته بندی کرده اند تا مشتریان بتوانند بدون حضور فیزیکی و صرفه جویی در هزینه و زمان خود، کارتن های مورد نیاز خود را به صورت اینترنتی و مجازی خریداری کرده و تحویل بگیرند. در مواقعی که مشتریان دسترسی به اینترنت ندارند نیز می توانند به صورت تلفنی سفارشات خود را ثبت کنید.

  بیشتر بخوانید: ارتقا کالاهای تولیدی با بسته بندی برتر

  کارتن هایی که برای اسباب کشی و بسته بندی لوازم منزل تولید می شوند کاملا بهداشتی و عاری از هر گونه باکتری و میکروب تولید می شوند. پس با خیال راحت می توان ظرف و ظروف غذا خوری و لباس و لوازم خوابتان را در آن ها بسته بندی کنید.

  از کارتن های اسباب کشی می توان برای مدت طولانی جهت نگه داری و بسته بندی استفاده کرد. کارتن ها یا جعبه های نگه داری قابلیت تا شدن دارند و فضای بسیار کمی را بعد از حمل و نقل اشغال می کنند.

  قیمت کارتن های اسباب کشی مناسب و ارزان است. انواع مختلفی از کارتن های اسباب کشی ، در سایز های مختلف، دارای قیمت های متفاوتی هستند و به همین خاطر شما برای آشنایی و کسب اطلاعات با مراجعه به سایت های مربوط می توانید اطلاعات مورد نظر را کسب کنید.

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  5 + یک =