افتتاح طرح توسعه مجتمع چاپ و بسته بندی هنر گیلان در آخرین روز از هفته دولت

  0
  63
  مجتمع چاپ و بسته بندی هنر گیلان

  اشتغال به کار 25 نفر در مجتمع چاپ و بسته بندی هنر گیلان 

  عباس نژاد از افتتاح طرح توسعه مجتمع چاپ و بسته بندی هنر گیلان در آخرین روز از هفته دولت در لنگرود خبر داد و گفت: مجموع سرمایه گذاری انجام گرفته در  این طرح بالغ بر ۵۰۰ میلیارد ریال بوده که  برای ۲۵ نفر به طور مستقیم شغل ایجاد شد.

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از شبستان، کمال عباس نژاد رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان لنگرود در این مراسم مجموع سرمایه گذاری انجام گرفته در طرح توسعه مجتمع چاپ و بسته بندی هنر گیلان را بالغ بر ۵۰۰ میلیارد ریال برآورد کرد و گفت: با بهره برداری از این طرح‌ برای ۲۵ نفر به طور مستقیم شغل ایجاد می شود.

  رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان لنگرود رویکرد دولت سیزدهم را گردش کار، ایجاد اشتغال و تولید عنوان و تصریح کرد: با توجه به فعالیت های انجام شده، روزهای روشنی در انتظار صنعت چاپ و چاپخانه های کشور است.

  وی از اشتغال زایی ۱۳نفر به‌طور رسمی و ارتقاء تا ۲۵نفر برای ماشین ها در مجتمع چاپ و بسته بندی هنر گیلان خبر داد و اظهار کرد: مجتمع چاپ و بسته بندی هنر گیلان با دارا بودن دستگاه لیتوگرافی آنلاین – هایدلبرگ ( پس از چاپ ) و دستگاه پنج رنگ با برج لاک رولند ۷۰۰ ساخت آلمان با لیزر کنترل رنگ تمام فول جهت کارهای با گرماژ بالا تا ۷۰۰ گرم با قابلیت چاپ چهار رنگ استاندارد با یک رنگ پنجم ترکیبی به اضافه ی لاک واتربیس و … بزرگترین طرح عمرانی استان و شهرستان است.

  انوش سعیدیان مدیر مجتمع چاپ و بسته بندی هنر گیلان نیز در این مراسم  ضمن ارائه گزارش کلی از حدود دو دهه فعالیت چاپ هنر گیلان گفت: امروز شرایط اقتصادی بسیاری از فعالان حوزه‌های مختلف صنفی خوب نیست و در صنعت چاپ به نسبت سال‌های اخیر با اینکه مشکلات ارزی و تحریم وجود داشت و گردش شغلی نامناسب بود، اما بسیاری از همکاران ما در آن سال‌ها ظرفیت کاری دو برابری داشتند.

  مدیر مجتمع چاپ و بسته بندی هنر گیلان با بیان اینکه بخش عمده چاپخانه‌های کوچک و متوسط دچار این مشکل شده‌اند و حجم سفارش‌ها تا حدود 50 درصد کاهش یافته است، افزود: مجتمع چاپ و بسته بندی هنر گیلان در زمینی به مساحت ۱۰ هزار مترمربع و ۲ هزار و ۵۰۰ مترمربع فضای سالنی چاپ و پس از چاپ برای تجهیز و بازسازی کارخانجات دارویی، بهداشتی و صنایع غذایی، با تمامی ماشین آلات پیش از چاپ، چاپ و پس از چاپ، آمادگی همکاری با مؤسسات و شرکت های مربوطه را بطور کامل دارا است.

  بیشتر بخوانید: افتتاح واحد تولید کارتن بسته بندی در شهرک صنعتی کاسپین قزوین

  سعیدیان با اشاره به طرح توسعه ماشین آلات چاپ هنر گیلان تصریح کرد: ایرانی آباد با ایجاد اشتغال برای جوانان این مرز و بوم، هدفی است که همه ما برای رسیدن به آن تمامی تلاش خویش را معطوف کرده و خواستار حمایت بیش از پیش مسئولین ذیربط هستیم.

  مطلب قبلیچهارمین نمایشگاه چاپ، بسته بندی و فرآوری افتتاح شد
  مطلب بعدیلزوم توجه دولت به هوشمندسازی های علمی فناوری

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  2 × چهار =

  این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.