مرکز چاپ و بسته بندی همدان در دو نمایشگاه

  0
  58
  مرکز چاپ و بسته بندی همدان

  مرکز چاپ و بسته بندی همدان پس از  بازدید نمایشگاه اکسپو دبی  و عرب پلاس همزمان در اربیل عراق و ارمنستان نیز حضور  یافته است.

  همچنین  نخستین نمایشگاه و کنفرانس صنعتی اوراسیا با حضورحسن مرتجی مدیرعامل شرکت بین المللی بازرگانی پارس پگاه تجارت و نائب رئیس اتحادیه صنعتگران و کارآفرینان ارمنستان افتتاح شد .

  ‌‎بیش از ۲۰۰ نمایندگان شرکت‌ها، هلدینگ‌های بزرگ تجاری و صنعتی، مدیران و اعضای انجمن‌ها و اتحادیه‌های تجاری، اتاق‌های بازرگانی و صنعت ایران، ارمنستان، روسیه، قرقیزستان و قزاقستان در این نمایشگاه شرکت کرده‌اند.

    حضور  مرکز چاپ و بسته بندی همدان “پیام رسانه” برای ۵۰ مین بار در نمایشگاههای ملی و بین المللی به عنوان یک ظرفیت می‌تواند پاسخگوی نیاز کشور در حوزه چاپ و بسته‌بندی باشد.

  ‌‎گفتنی است همچنین 15 شرکت تولیدی استان  در نمایشگاه‌های بین‌المللی صنایع‌غذایی، بسته‌بندی، کشاورزی، دام و طیور اربیل عراق حضور دارند.  این نمایشگاه با مشارکت مقامات عراق، شرکت‌های دولتی و بزرگترین شرکت‌های منطقه در یک سالن 13هزار مترمربعی مجهز به سیستم خنک‌کننده در داخل پارک «سامی عبدالرحمن» در حال برگزاری است.

  مرکز چاپ و بسته بندی همدانبیشتر بخوانید:

  تولید بسته بندی های سخت پلاستیکی

  کارخانه بسته بندی جنوب کرمان راه اندازی شود

   

   

  مرکز چاپ و بسته بندی همدان در نمایشگاه بین المللی صنایع غذا

   نمایشگاه بین المللی صنایع غذایی ، بسته بندی و کشاورزی دام و طیور در اربیل عراق  با بیش از 15هزار بازدیدکننده تخصصی و 250 شرکت‌کننده یکی از بزرگترین نمایشگاه‌های صنایع بسته‌بندی، چاپ و مواد غذایی عراق است که شرکت‌های شناخته شده جهانی در آن شرکت می‌کنند.

  ‌‎لازم به ذکر استمرکز چاپ و بسته بندی همدان نیز به همراه  7 غرفه برای تولیدکنندگان در کنار 5 غرفه از استان‌های اصفهان، تبریز، زنجان و کردستان در این نمایشگاه حضور دارد.

  ‌‎  این نمایشگاه به مدت 3 روز از تاریخ 2 الی 5 آذرماه در مركز بين‌المللي نمايشگاهي اربيل عراق برگزار مي‌شود كه فرصت مناسبی براي ارائه توانمندي‌هاي واحدهاي توليدي استان در صنعت موادغذايي و صنايع وابسته خواهد بود.

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  چهارده − هشت =