کارخانه بسته بندی جنوب کرمان راه اندازی شود

  0
  49
  کارخانه بسته بندی جنوب کرمان

  مدیر کل صنعت، معدن و تجارت جنوب کرمان در آیین تجلیل از ناشران و چاپخانه داران برتر جنوب کرمان به لزوم در نظر گرفتن تسهیلاتی برای سرمایه گزارانی که علاقمند به کار در کارخانه بسته بندی جنوب کرمان دارند تاکید کرد و از حمایت های ویژه از این افراد خبر داد. 

   

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان، همزمان با ششمین روز بیست و نهمین دوره هفته کتاب و کتابخوانی همایش فعالان صنعت چاپ و نشر و تجلیل از ناشران و چاپخانه داران برتر جنوب کرمان با حضور مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان، مدیر کل صنعت، معدن و تجارت جنوب کرمان و فعالان صنعت چاپ در سالن شهید مداحی پور جیرفت برگزار شد.

  مسلم مروجی مدیر کل صنعت، معدن و تجارت جنوب کرمان گفت: در حوزه سرمایه گزاری برای کارخانه بسته بندی جنوب کرمان می شود کارهای بسیار خوبی انجام داد چرا که ما شرایط ویژه ای در کشور داریم. 

  وی اظهارداشت: جنوب کرمان منطقه ای مستعد برای تولید کاغذ است و با توجه به ذخیره سنگ و آهک در این منطقه می طلبد کارخانه بسته بندی راه اندازری شود.

   وی با تاکید بر اینکه مجوز راه اندازی کارخانه بسته بندی جنوب کرمان برای متقاضی صادر و مواد اولیه نیز در اختیار آن ها قرار داده می شود، ادامه داد:   جنوب کرمان نیاز ضروری به این مهم دارد.

  مروجی همچنین با بیان اینکه این منطقه ذخیره سنگ آهک بسیار بالایی دارد به سرمایه گزاری در حوزه چاپ نیز  اشاره کرد و گفت: افراد علاقمند به فعالیت در حوزه کاغذ نیز با همکاری اداره کل در زمینه حمایت و تسهیلات لازم مواجه خواهد شد. 

   بیشتر بخوانید: اهمیت طراحی لیبل در فروش بیشتر محصولات

  ضرورت راه اندازی کارخانه بسته بندی جنوب کرمان 

  امیر حسین سبزه صادقی ناشر و نویسنده کتاب نیز در این آیین با بیان اینکه صنعت چاپ در جیرفت از چند هزار سال پیش شروع شده است، گفت: صنعت چاپ در زندگی تک تک ما نقش مهم و سازنده ای دارد.

  وی یکی از غایبان بزرگ چرخه اقتصاد جنوب را بسته بندی دانست و گفت: محصولات جنوب کرمان در قالب بسته بندی های ضعیف انجام می شود. از این رو می طلبد با توجه به ظرفیت جنوب کرمان این مهم راه اندازی شود. با راه اندازی چاپخانه بسته بندی در جنوب کرمان اقتصاد این منطقه دگرگون خواهد شد. 

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  19 − سه =