استفاده از فیلم با خاصیت نفوذ ناپذیری بالا به جای فویل

  0
  54
  فیلم با خاصیت نفوذ ناپذیری بالا

  شرکت Flex Films از تولیدکنندگان عمده فیلم بسته بندی اعلام کرده به زودی فیلم با خاصیت نفوذ ناپذیری بالا از جنس BOPET وارد بازار خواهد کرد.

  شرکت Flex Films از تولیدکنندگان عمده فیلم بسته بندی و بازوی بخش بسته بندی انعطاف پذیر شرکت Uflex اعلام کرده فیلم با خاصیت نفوذ ناپذیری بالا Barrier از جنس BOPET وارد بازار خواهد کرد که می تواند جایگزین فویل آلومینیوم شود.

  مشخصات فیلم با خاصیت نفوذ ناپذیری بالا

  این فیلم با خاصیت نفوذ ناپذیری بالا در کارخانه Flex Film در کنتاکی آمریکا تولید شده و در سراسر جهان توزیع خواهد شد. نام این فیلم جدید F-UHB-M است و می توان آن را بازیافت کرد در حالیکه فویل آلومینیوم هم گران قیمت است و هم بازیافت آن بسیار دشوار است. از سوی دیگر سوراخ های ریز پس از مدتی روی آن شکل گرفته باعث شود تا عوامل خارجی از جمله رطوبت و گازهای مختلف به درون بسته بندی راه پیدا کند.

  بیشتر بخوانید: معرفی انواع برچسب های امنیتی

  ضخامت این فیلم جدید 12 میکرون است و دانسیته اپتیکال بسیار بالایی دارد و با انواع مرکب ها و چسب ها سازگار و چاپ پذیری آن بالا است. مقاومت این فیلم جدید در برابر سوراخ شدن و پارگی تا 20 درصد افزایش یافته است و امکان ایجاد سوراخ های ریز در آن تا حد زیادی در مقایسه با آلومینیوم کاهش یافته است. این فیلم جدید سه لایه است به همین خاطر وزن آن کاهش یافته و بازیافت آن نیز بسیار آسانتر شده است.

  مطلب قبلی37 درصد رشد چاپ کتاب در استان اصفهان
  مطلب بعدیپساب‌ های آلوده کارخانه خمیر کاغذ اترک نیازمند ساماندهی

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  پانزده − 9 =