برگزاری کنگره لیبل 2021 در شیکاگو

  0
  46
  کنگره لیبل 2021

  کنگره لیبل 2021 (Label Congress 2021) امسال از 29 سپتامبر تا اول اکتبر در مرکز گردهمایی و نمایشگاه دانالد ای استفنز در شهر شیکاگو برگزار می شود.

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از گروه همتا؛ در این کنفرانس 3 روزه بیش از 10 سخنرانی همراه با پنل های تخصصی در دو روز اول و در آخرین روز یک کلاس آموزشی ویژه متخصصان لیبل برگزار می شود.

   

  جزئیات و برنامه سخنرانی های کنگره لیبل 2021

  در روز اول کنگره لیبل 2021 روندهای بازار و فن آوری های کلیدی صنعت لیبل مورد بحث و بررسی قرار می گیرد. فیلیپ ویمن معادل بازاریابی جهانی گروه فیلینت در مورد فناوری جلوه های چاپی دیجیتال صحبت می کند. شرکت فوجی فیلم در مورد چاپ هیبرید و شرکت آوری دنیسون در مورد اینترنت اشیا اطلاعات کاربردی در اختیار حضار قرار می دهند.

  در روز دوم فدریکو داتونزیو بنیان گذار شرکت Transpar 3nT در مورد شفافیت داده ها و اطلاعات سخنرانی می کند. دیگر متخصصانی که در روز دوم در مورد صنعت 4.0 و اهمیت اتوماسیون صحبت می کنند شامل مایک روتنبورن مدیر ارشد اجرایی شرکت گلوبال گرافیکس، گیرت وان دام مدیرعامل شرکت Cerm و رابرت بونجورنو رییس شرکت BST در آمریکا و متخصصان و سخنرانی دیگر از گروه فیلینت، مک تک و ویلمارک می شوند.

  در روز سوم یک کلاس آموزشی در مورد لیبل های پشت چسبدار، جزئیات فنی، طبیعت و ساخت لمینیت های پشت چسبدار، نحوه تولید آن اهمیت مواد مورد استفاده و نیاز به استفاده از چسب های گوناگون اطلاعات کاربردی ارائه می شود. برای اطلاعات بیشتر می توانید به سایت Labelexpo.com مراجعه کنید.

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  5 × پنج =