کمبود پلیمر در اروپا، بحرانی تاثیرگذار بر بسته بندی

  0
  72
  پلیمر

  به گزارش جدید Flexible Packaging Europe (FPE) اعضای چرخه ارزش بسته ‌بندی‌ های پلاستیکی نگرانی خود را از تنش ‌ها در بازار پلیمر که در ماه‌های اخیر رخ داده است، بیان کرده‌اند.

   نگرانی از تنش های بازار پلیمر و تاثیر آن در تولیدات بسته بندی 

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از هنر بسته بندی؛ در گزارش FPE آمده که پلیمرهای مناسب برای صنعت کماکان از نظر حجم و زمان تحویل غیرقابل پیش‌بینی هستند و به همین خاطر ممکن است بسیاری تولیدات را به خطر بیاندازند. به عنوان نتیجه اینکه گروه بر این باور است که کانورترها به طرزی جدی مورد تاثیر قرار خواهند گرفت تا اینکه بتوانند سفارش‌های مشتریانشان را پاسخگو باشند.

  به طور خاص، بخش غذا و نوشیدنی تحت فشار شدید برای پاسخگویی به خرده ‌فروشی ‌ها و مشتریان قرار می‌گیرند. این گزارش می‌گوید اعلان وضعیت اضطراری از جانب تولید‌کنندگان بزرگ پلیمر در اروپا خبر از کاهش فوری و زیاد در چرخه تامین مصرف‌ کنندگان پلیمر می ‌دهد.

  بیشتر بخوانید: کاربرد کارتن های اسباب کشی و تفاوتشان با نمونه های مشابه

  احتمالا این وضعیت در چند ماه آینده بر همین منوال خواهد بود. در اروپا حدود50 درصد از FMCGها شامل نوشیدنی ‌ها، در بسته‌بندی ‌های انعطاف ‌پذیر عرضه می‌ شوند. می ‌توان تمام غذاهای بسته‌ بندی شده، غذای حیوانات، محصولات بهداشتی شخصی و خانگی را جزو این دسته نام برد.

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  13 − نه =