رونمایی از فناوری جدید چاپ امنیتی لیبل در لیبل اکسپو آمریکا

  0
  33
  چاپ امنیتی لیبل

  شرکت های Cyngient و Imageworx که با شرکت نیلپیتر نیز همکاری می کند یک فناوری جدید برای چاپ امنیتی لیبل عرضه کرده اند. این فناوری در نمایشگاه لیبل اکسپو آمریکا به نمایش در خواهد آمد.

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از گروه همتا؛ شرکت های Cyngient و Imageworx که با شرکت نیلپیتر نیز همکاری می کند یک فناوری جدید برای چاپ امنیتی لیبل عرضه کرده اند. 

  با استفاده از فناوری جدید چاپ امنیتی لیبل می توان خط ها و الگوهای بسیار نازک با ضخامت 5 میکرون روی لیبل چاپ کرد. این خط ها و الگوهای چاپ شده را می توان با کمک میکروسکوپ مشاهده کرد. برای این کار از مرکب های فلکسو خاص Cyngient و کلیشه های با وضوح بالا Imageworx استفاده کرد. برای دیدن این خطوط و الگوها به میکروسکوپی با میزان بزرگنمایی 1200 نیاز است. از این عناصر چاپی برای حفاظت از محصولات برندهای معروف آرایشی بهداشتی و دارویی استفاده می شود.

  علاوه بر این فناوری هر دو شرکت فویل های امنیتی با قابلیت تغییر رنگ و تغییر شکل، ورنی های رنگین کمانی و عناصر امنیتی دیگر نیز ارایه کنند.

  جف شویفر رئیس شرکت Imageworx می گوید: با همکاری Cyngient ما در نمایشگاه لیبل اکسپو بیش از 12 لیبل خاص و ویژه با مرکب های با وضوح بالا و با حجم انتقال مرکب کمتر از یک BCM (حجم سلول آنیلوکس کل فضای موجود برای نگه داشتن مرکب در یک اینچ مربع سلول در سطح آن است. این میزان مرکب عرضه شده به حامل تصویر و ضخامت حاصل از فیلم مرکب را بر روی بستر کنترل می کند. به طور کلی ، حجم بیشتری برای کارهای روشن تر، جسورانه تر و حجم کمتری برای کارهای دقیق تر با جزئیات بالا استفاده می شود. حجم سلول به طور معمول در میلیارد میکرون مکعب در هر اینچ مربع BCM / in2 بیان شده است) چاپ می کنیم.

  بیشتر بخوانید: تولید جعبه با قفل کودک برای محصولات شوینده

  با استفاده از فن آوری ویژه این شرکت که Micro Optical Array Labeling و Liquid Silver Arrays نام دارد می توان خطوط به نازکی دو میکرون برای حفاظت از بسته بندی برند چاپ کرد.

  چاپ امنیتی لیبل

  مطلب قبلیساماندهی چاپخانه ‌های چاپ دیجیتال با همکاری وزارت ارشاد
  مطلب بعدیتوقف تولید کاغذ در کارخانه تولمزو

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  4 × 3 =

  این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.