توقف تولید کاغذ در کارخانه تولمزو

  0
  7
  چالش های تولید کاغذ

  بورگو، گروه تولیدکننده کاغذ ایتالیایی به طور موقت تولید کاغذ را در کارخانه تولمزو که توسط شرکت تابعه آن Mosaico اداره می شود، متوقف کرده است.

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از صنایع سلولزی ایران؛ بسیاری از کارخانه‌ های کاغذ در سراسر اروپا در تلاش برای مدیریت بهتر هزینه‌ های انرژی و سطح موجودی خود، دستگاه‌ های کاغذ خود را خاموش می‌ کنند.

  بورگو ظاهراً ایده خود را در مورد زمان توقف لازم در کارخانه تولمزو (Tolmezzo) این گروه در ایتالیا تغییر داده است. تولید در هر دو دستگاه کاغذ به دلیل هزینه بالای انرژی چند روزی است که متوقف شده است.

  کارخانه تولمزو به طور موقت تولید کاغذ را در کارخانه تولمزو که توسط شرکت تابعه آن Mosaico اداره می شود، متوقف کرده است. به گفته سخنگوی این شرکت، هر دو دستگاه کاغذ در 19 سپتامبر خاموش شده اند و از 23 سپتامبر تولید خود را از سر خواهند گرفت. عملیات در بخش تکمیل نیز خاموش است.

   کارخانه تولمزو می تواند تا 180 هزار تن در سال کاغذ بدون پوشش  و کاغذ کرافت ماشینی (MG) تولید کند.

   

  بیشتر بخوانید: آغاز توزیع کاغذ ایرانی به متقاضيان مشمول دریافت کاغذ

   پیش از این، بورگو برای کمک هزینه کار کوتاه مدت و حمایت دولتی بیکاری اقتصادی موقت برای کل کارکنان 290 نفری کارخانه برای دوره 5 سپتامبر تا 2 اکتبر درخواست داده بود. با این حال، بورگو در ابتدا برنامه ریزی کرد تا تولید کاغذ را به طور منظم حفظ کند و به طور موقت فقط تولید خمیر کاغذ و سایر عملیات های بسیار پر انرژی در کارخانه تولمزو را متوقف کند.

  مطلب قبلیرونمایی از فناوری جدید چاپ امنیتی لیبل در لیبل اکسپو آمریکا
  مطلب بعدیمدیرعامل شرکت نوین تاک: نمایشگاه فرصتی برای یافتن ریشه‌ های مشترک است

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  19 − یک =

  این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.