Little Freddie اولین بسته بندی غذای کودک بازیافتی را تولید کرد

  0
  57
  Little Freddie

  Little Freddie و تولید بسته بندی های قابل بازیافت 

  Little Freddie اولین کیسه غذای کودک در بریتانیا را راه اندازی کرده است که می تواند در خانه بازیافت شود.

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین، کیسه غذاهای ساخته شده قابل بازیافت از سوی Little Freddie برای کودکان از پلی پروپیلن ساخته شده اند. Little Freddie به عنوان بخشی از استراتژی پایداری خود «طرح سبز بزرگ» متعهد شده است تا اطمینان حاصل کند که بسته بندی آنها تا سال 2025 به صورت صد در صد قابل بازیافت، قابل استفاده مجدد یا کمپوست است.

  یک گام مهم برای دستیابی به این هدف، راه اندازی اولین کیسه مواد تکی در بریتانیا است که کاملاً قابل بازیافت (با درپوش روی آن) طراحی شده است، که نه تنها برای حمل و نقل سبک تر است، بلکه تولید آن نیز کربن فشرده تر است.

  Little Freddieاین کیسه‌ها که توسط طرح برچسب بازیافت روی بسته (OPRL) برای برآورده کردن الزامات نام «بازیافت» ارزیابی شده‌اند، دارای برچسب بازیافت هستند. در طی 12 ماه آینده، Little Freddie پیش بینی می کند که این امر باعث نجات بیش از 350 هزار کیسه از محل دفن زباله، معادل 2.5 تن پلاستیک خواهد شد.

  بیشتر بخوانید: پوست میوه برای تولید و بسته بندی

  پس از راه‌اندازی این مجموعه، Little Freddie قصد دارد کیسه‌های کاملاً قابل بازیافت و برچسب‌های آب و هوا را در کل محدوده کیسه‌های بریتانیایی خود در سال‌های آینده عرضه کند. آنها امیدوارند که الهام بخش برندهای دیگر، نه تنها در بخش غذای کودک، بلکه در صنعت بسته بندی انعطاف پذیر باشند تا در استفاده از کیسه های قابل بازیافت و همچنین تعیین کمیت ردپای آب و هوای آنها به آنها بپیوندند.

  مطلب قبلی8 اصل موفقیت استراتژی محتوا
  مطلب بعدینقل و انتقال پول بین ایران و روسیه در شرایط تحریم

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  9 + شانزده =

  این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.