پیام تبریک مدیرکل دفتر امور چاپ به مدیرعامل مجتمع چاپ هودیس

  0
  70
  دفتر چاپ و نشر ارشاد

  مهرزاد دانش با صدور پیامی موفقیت چشمگیر مجتمع چاپ هودیس پارس را در کسب عنوان برنده جایزه بهترین کیفیت جعبه دارویی و برنده جایزه بهترین طراحی در نمایشگاه فارمکس خاورمیانه (2021) را به مدیرعامل مجتمع چاپ هودیس تبریک گفت.

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از روابط عمومی معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، در متن این پیام تبریک آمده است:

   جناب آقای مهندس امیرهومن محمدی

  مدیرعامل مجتمع چاپ هودیس پارس

   موفقیت چشمگیر کالاها و فعالیت‌های مجتمع چاپ هودیس پارس را در کسب عنوان برنده جایزه بهترین کیفیت جعبه دارویی و برنده جایزه بهترین طراحی و ساخت غرفه نمایشگاهی در جشنواره و نمایشگاه بین‌المللی فارمکس خاورمیانه (2021)، به جنابعالی و گروه حرفه‌ای آن مجتمع تبریک می‌گویم.

   این موفقیت نشان از توانمندی فراوان فرزندان ایران‌ عزیز در عرصه تولید و تلاش ملی با وجود همه دشواری‌ها و تنگناها دارد و به تقویت انگیزه ارتقای کیفیت کالاهای چاپی و جایگاه صادراتی کشور در عرصه صنعت چاپ خواهد انجامید.

  مدیرعامل مجتمع چاپ هودیس موجب افتخار است که آن مجموعه در بیستمین جشنواره ملی چاپ وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی (اسفند 1399) نیز در دو رشته صادرکننده برتر و باکیفیت‌ترین محصول صادراتی موفق به کسب تندیس سیمرغ این جشنواره شد.

   برای جنابعالی و همکاران گرامی آرزوی سربلندی و کامیابی‌های افزون‌تر در حوزه چاپ کشور دارم.

    مدیرکل دفتر امور چاپ و نشر

   مهرزاد دانش

  بیشتر بخوانید:

  مجتمع چاپ هودیس پارس برترین کیفیت، بهترین طراحی

  گفت و گو با مدیرعامل مجتمع چاپ هودیس

  مدیرعامل مجتمع چاپ هودیس

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  20 − 9 =