آیین رونمایی از پوستر رویداد طراحی بسته بندی برگزار شد

  0
  33
  آیین رونمایی از پوستر رویداد طراحی بسته بندی

  آیین رونمایی از پوستر رویداد طراحی بسته بندی با حضور مسئولان استان قزوین 

  آیین رونمایی از پوستر رویداد طراحی بسته بندی با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و شرکت شهرک های صنعتی استان در روز چهارشنبه (20 مهرماه)، در خانه خلاق سعدالسلطنه قزوین برگزار شد.

  آیین رونمایی از پوستر رویداد طراحی بسته بندیبه گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از برنا، در مراسم رونمایی از پوستر رویداد طراحی بسته بندی رضا صفاری مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان، محمد حسین فائزی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی، رضا افضلی رئیس سازمان صمت، صدقی مسئول توسعه زیرساخت پارک علم وفنآوری قزوین و جمعی از هنرمندان حضور داشتند.

  محمد حسین فائزی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین در آیین رونمایی از پوستر رویداد طراحی بسته بندی گفت: خانه خلاق نقش مهمی در اتصال هنرمند به بخش صنعت و ایجاد چرخه اقتصادی در استان دارد وتلاش می کنیم با اجرای طرح های خلاقانه به اقتصاد و معیشت هنرمندان کمک کنیم.

  وی افزود: در گام اول در بخش طراحی بسته بندی بدنبال ارتقای کیفی و مهارت افزایی اهالی هنر در سطوح حرفه ای هستیم وامیدواریم بتوانیم کمک کنیم تا مشتریان صنعتی درک درستی از هنر گرافیک و طراحی داشته باشند و با ایجاد شناخت به طراحی مناسبی هم برسیم.

  آیین رونمایی از پوستر رویداد طراحی بسته بندیفائزی تصریح کرد: تا زمانی که شناختی نباشد سفارشی صورت نمی گیرد و گاهی کارها به تهران ارجاع می شود و هنرمند بومی از درآمدزایی محروم می شود  لذا تلاش می کنیم یک لبه گفت و گو برای تعامل بیشتر بین هنرمند وصنعتگر ایجاد شود.

  مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین در ادامه آیین رونمایی از پوستر رویداد طراحی بسته بندی یاد آورشد: کمک به تقویت چرخه اقتصادی در طراحی بسته بندی از دیگر اهداف ما در این کار جدید است و امیدواریم کمک کنیم تا هنرمندان طراح برای معیشت و زندگی مجبور به مهاجرت از استان نشوند و در هیمن منطقه به کسب درآمد مشغول شوند.

  وی گفت: باید بپذیریم که بخش مهمی از صنایع استان از دانش تخصصی بسته بندی برخوردار نیستند در حالی که این ظرفیت در استان وجود دارد تا از مهارت و تخصص هنرمندان قزوینی برای رفع نیازها استفاده شود و در این رویداد با دعوت از اساتید برجسته هنر گرافیک و طراحی برای مهارت افزایی هنرمندان و ایجاد میز گفتگوی هنرمند و صنعتگر و تولید محصولی حرفه ای مهیا خواهد شد.

  آیین رونمایی از پوستر رویداد طراحی بسته بندیتقویت صنعت بسته بندی در قزوین با استفاده از ظرفیت اهالی هنر

  رضا صفاری مدیرعامل شرکت شهرک ‌های صنعتی قزوین نیز در آیین رونمایی از پوستر رویداد طراحی بسته بندی، بیان داشت: این رویداد برای استفاده از ظرفیت هنرمندان استان قزوین در رشته های طراحی و گرافیک به منظور ارتقای صنعت بسته بندی در حال برگزاری است.

  وی اظهار داشت: تلاش داریم تا در قالب این رویدادها ایده های بسته بندی را در اختیار صنعت گران قرار داده و صاحبان صنعت نیز نیازهای خود را در این حوزه به هنرمندان اعلام کنند.

  بیشتر بخوانید: بسته‌بندی نامطلوب و کاهش میزان صادرات محصولات

  مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان قزوین در ادامه آیین رونمایی از پوستر رویداد طراحی بسته بندی از بسته بندی به عنوان فروشنده خاموش یاد کرد و گفت: خوشه بسته بندی در قزوین با ۲۱۷ عضو، ظرفیت مناسبی در این صنعت دارد و ما تلاش داریم تا با استفاده از این ظرفیت و توان هنرمندان بومی، نیازهای صنایع کوچک و متوسط استان را در بخش بسته بندی مرتفع کرده و پاسخ دهیم.

  مطلب قبلیمواد اولیه پتروشیمی عرضه کمی از سوی بورس دارد
  مطلب بعدیایستگاه‌ مطالعه در کتابخانه‌های سازمان فرهنگی هنری شهرداری برپا می شود

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  18 + 3 =

  این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.