ضرورت نوآوری در بسته بندی صنایع دستی

  0
  43
  نوآوری در بسته بندی

  وزیر میراث فرهنگی و گردشگری  با تاکید بر ضرورت نوآوری در بسته بندی صنایع‌دستی گفت: بسته بندی خوب می‌تواند باعث موفقیت محصول در بازارهای داخلی و بین‌المللی شود.

    جلب نظر مردم  با نوآوری در بسته بندی

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نق از مهر ، سیدعزت‌الله ضرغامی وزیر میراث فرهنگی و گردشگری کشور در روز پنجشنبه ۲۷ آبان ۱۴۰۰ از ۳۰ نوع بسته‌بندی محصولات صنایع‌دستی استان زنجان مانند ملیله‌کاری، چاروق دوزی، گیوه‌بافی، انواع چاقو دیدار کرد، او در بنای تاریخی رختشوی‌خانه این استان بیان کرد: نوآوری در بسته بندی محصولات صنایع‌دستی به جذابیت این صنایع می افزاید. 

  وی ادامه داد: نوآوری در بسته بندی همچنین باید به گونه ای باشد که بتواند معرفی کاربردی  برای صنایع دستی را به همراه داشته باشد. در واقع کاربردی کردن بسته بندی ها متناسب با نیاز جامعه یکی از راهکارهای جلب توجه مردم به صنایع دستی است. 

  ضرغامی با بیان اینکه بسته‌بندی نخستین مرحله برخورد مشتریان با محصول صنایع‌دستی است، افزود: طراحی، رنگ و تناسب بسته‌بندی با محصولات، عناصری در راستای ارتقای کیفی محصول هستند. رفع دغدغه هنرمندان در تأمین بازار فروش، زمینه‌ساز نوآوری در تولید صنایع‌دستی است.

   

  بیشتر بخوانید: برگزاری نشست اتاق فکر انجمن لیبل در اتحادیه

  وزیر میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی تصریح کرد: نقش بسته‌بندی در بازاریابی محصولات صنایع‌دستی، نقشی پررنگ و تعیین‌کننده است که حتی می‌تواند باعث شکست و یا موفقیت محصول در بازار داخلی و یا بازار بین‌المللی شود.

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  1 × پنج =