عدم حمایت مسئولان کارخانه بسته بندی را به تعطیلی کشاند

  0
  55
  کارخانه بسته بندی

  مدیر مرکز مطالعات اقتصادی اتاق بازرگانی بیرجند گفت: متأسفانه عدم حمایت مسئولان از کارخانه بسته بندی که اکثر سهامداران آن روستائیان منطقه درح هستند سبب تعطیلی موقت آن شده است.

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از فارس، مهدیه ضیائیان ، اظهار داشت: متأسفانه عدم حمایت مسئولان از کارخانه بسته بندی که اکثر سهامداران آن روستائیان منطقه درح هستند سبب تعطیلی موقت آن شده و کارخانه بسته بندی به یک بدهکار بانکی تبدیل شده که هیچ مسئولی پاسخگوی آن نیست.

  وی افزود: نقش تعاونی‌ها در توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی منطقه خراسان‌جنوبی چاره ساز بسیاری از مشکلات و موانع می‌تواند باشد و روحیه تعاون می‌تواند مردم منطقه را در برابر سختی‌ها در صحنه نگه دارد و اراده آنان را در اموری که مربوط به خود آنان است عینیت بخشد.

  وی ادامه داد: تعاون و همکاری متقابل زمینه‌های یگانگی و وحدت و یکپارچگی هر چه بیشتر مردم را فراهم می‌کند و باید توجه داشته باشیم که اکثر کشورهای موفق در دنیا در اکثر زمینه‌های اقتصادی و اجتماعی خود از تعاونی‌ها بهره برده‌اند.

  وی اضافه کرد: ضرورت دارد که مسئولان استانی هرچه زودتر مشکلات پیش روی این تعاونی را رفع کنند و در سالی که به تولید و پشتیبانی ها و مانع زدایی ها نام گرفته است هرچه سریعتر حیات دوباره‌ای به این واحد ببخشند.

  بیشتر بخوانید:

  چشم‌انداز تحولات صنعت پتروشیمی‌

  اشتغالزایی پنج واحد تولیدی بسته بندی در هرمزگان

  فواید استفاده از چاپ لیبل در بسته بندی کالا

   

  بازگشایی کارخانه بسته بندی سربیشه حمایت همه جانبه استانی را می‌طلبد

  هر چند به نظر می‌رسد در ادامه باید خود شرکت تعاونی به همراه اعضایش نسبت به فعال کردن سرمایه خوابیده در این کارخانه بسته بندی ورود پیدا کنند و نسبت به جذب سرمایه گذار و یا از طریق مشارکت اعضا و یا تسهیلات بانکی کارشان را جلو ببرند ولی به گفته مدیر عامل این کارخانه بسته بندی تمامی این راه ها برویشان بسته شده و نیاز به حمایت استانی دارند تا این سرمایه‌های خرد مردم روستایی و عشایری در سالی که بنام رفع موانع تولید از سوی مقام معظم رهبری نامگذاری شده از بین نرود.

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  4 × پنج =