تولید و توسعه بسته بندی مبتنی بر کاغذ از سوی Mondi و Fiorini International

  0
  53
  بسته بندی مبتنی بر کاغذ

  تولید بسته بندی مبتنی بر کاغذ قابل بازیافت 

  Mondi و Fiorini International برای توسعه راه حل بسته بندی مبتنی بر کاغذ با Antico Pastificio Umbro، تولید کننده ایتالیایی محصولات ماکارونی درجه یک، همکاری کرده اند.  بسته بندی مبتنی بر کاغذ جدید کاملاً قابل بازیافت است و هر سال تا 20 تن پلاستیک را از بین می برد.

   

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از صنایع سلولزی، همکاری بین Mondi و Fiorini International منجر به طراحی نوآورانه کیسه و بسته بندی مبتنی بر کاغذ با پنجره ای ساخته شده از سلولز شفاف، قابل بازیافت و زیست تخریب پذیر شده است که به کاربر نهایی امکان می دهد محتویات را ببیند. این بسته بندی مبتنی بر کاغذ کاملاً قابل بازیافت است در حالی که خواص محافظتی مشابه پلاستیک ها را دارد.

  این بسته بندی که از منابع تجدیدپذیر ساخته شده است، می تواند به راحتی توسط مصرف کنندگان در جریان های زباله کاغذ موجود دفع شود. کیسه ماکارونی جدید قابلیت چاپ عالی را ارائه می دهد به طوری که همه پیام های برند و محصول می توانند به طور موثر ارتباط برقرار کنند و قابلیت اجرا عالی در دستگاه های پرکن دارد.

  این بسته بندی مبتنی بر کاغذ در راهنمای نوآوری بالادستی بنیاد الن مک آرتور برای راه حل های بسته بندی که در نوامبر 2021 منتشر شد، گنجانده شد. همچنین بخشی از نمایشگاه عصر زباله بود که توسط موزه طراحی لندن و بنیاد الن مک آرتور میزبانی می شد. در اینجا به عنوان یک نمونه نوآورانه از جایگزینی برای بازیافت بهتر شناخته شد، رویکردی که مطابق با دیدگاه بنیاد برای اقتصاد دایره ای برای پلاستیک است.

  ماسیمیلیانو اسکاتا، رئیس بخش فروش کاغذ کرافت منطقه جنوبی و آمریکای جنوبی، موندی، می‌گوید: «ما از رویکرد مشتری‌محور EcoSolutions خود برای توسعه بسته بندی مبتنی بر کاغذ قابل بازیافت استفاده کردیم و با Fiorini International و Antico Pastificio Umbro بسیار نزدیک کار کردیم. این نمونه ای عالی از بهترین روش در ایجاد بسته بندی است که مواد را در گردش نگه می دارد و به هدف پایداری MAP2030 Mondi کمک می کند تا 100 درصد محصولات خود را تا سال 2025 قابل استفاده مجدد، بازیافت یا کمپوست کند.

  پیترو فیورینی، مدیر فروش بخش بسته‌بندی فیورینی بین‌المللی، توضیح می‌دهد: ما مفتخریم که بخشی از یک مأموریت پایدار هستیم و می‌دانیم که این امر مستلزم رویکردی سیستماتیک و مشارکتی در میان سهامداران در زنجیره تأمین، از تولیدکننده تا مصرف‌کننده است.

  بیشتر بخوانید: استفاده از کاغذ بازیافتی برای تولید مقوا به منظور حفظ محیط زیست

  این شامل مشارکت دادن مصرف کنندگان در طرح هایی برای افزایش آگاهی از مصرف پایدار و سبک زندگی، ارائه اطلاعات مناسب در مورد بسته بندی به آنها می شود. مشارکت با Pastificio Umbro یک پروژه آزمایشی موفق است که در آن تجربه، تحقیق، نوآوری و فناوری Fiorini International یک مدل تولید پایدار را که کاملاً در یک استراتژی برند و یک مأموریت مشترک ادغام شده است، تعریف کرده است.

   Leonardo Faccendini، مدیر عامل Antico Pastificio Umbro، نتیجه گیری می کند: کاهش اثرات زیست محیطی محصولات ما – تولید، بسته بندی و حمل و نقل آنها – برای ما به عنوان یک شرکت اولویت اصلی است و جایگزینی بسته بندی های پلاستیکی سنتی با بسته بندی مبتنی بر کاغذ یک گام بزرگ است. در جهت دستیابی به این هدف ما در حال سرمایه‌گذاری در سیستم‌ها و یک کارخانه جدید هستیم و در حال برنامه‌ریزی برای عرضه بسته بندی مبتنی بر کاغذ و بدون پلاستیک در کل طیف ماکارونی خود هستیم.

  مطلب قبلینامزدهای انتخابات هیئت‌‌مدیره اتحادیه لیتوگرافان تهران از برنامه های خود سخن گفتند
  مطلب بعدیرشد صعودی تولید کتاب کودک و نوجوان در سال جاری

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  چهار × 4 =

  این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.