مدیر چاپ و بسته‌ بندی پیمان نو: مدیریت بحران در شرایط سخت

  0
  74
  چاپ و بسته‌ بندی پیمان نو صافدل

  رئیس هیئت‌مدیره مجتمع چاپ و بسته‌ بندی پیمان نو بیان کرد: یکی از چالش‌ های صنعت بسته بندی مشکلات و تحریم‌ های بین‌ المللی است که باعث شده نتوانیم با کشورهایی همچون کره و ژاپن مبادله داشته باشیم و مواد اولیه موردنیازمان را به‌راحتی تأمین کنیم.

  محمدحسین صافدل، رئیس هیئت‌مدیره مجتمع چاپ و بسته‌ بندی پیمان نو درباره وضعیت صنعت بسته‌ بندی به خبرنگار چاپ و نشر آنلاین گفت: یکی از مهم‌ ترین کارکردهای صنعت بسته‌ بندی برند سازی است؛ و این برندسازی مسئله مهمی در امر صادرات است. صنعت چاپ ایران در این حوزه همتراز با کشورهایی همچون اروپا و آمریکا است و به همین دلیل ما توانستیم در بخش مواد غذایی موفقیت خوبی در حوزه بسته‌ بندی به دست آوریم.

  رئیس هیئت‌مدیره مجتمع چاپ و بسته‌ بندی پیمان نو: بالا رفتن چشم‌گیر قیمت مواد اولیه‌ای همچون مقوای ایندربرد پشت طوسی، یو وی سلفون و… معضلات فراوانی برای صنعت بسته‌ بندی و فعالان این بخش ایجاد کرده است

  وی ادامه داد: هر کالایی نیاز به بسته‌ بندی مناسب دارد. این مسئله در مورد مواد غذایی به‌ خصوص مواد غذایی صادراتی نمود بیشتری پیدا کرده است.

  رئیس هیئت‌مدیره شرکت چاپ و بسته‌ بندی پیمان نو در ادامه اظهار داشت: یکی از چالش‌ هایی که این رسته از صنعت چاپ با آن درگیر است مشکلات بین‌ المللی است؛ به این معنا که ما به دلیل تحریم‌ های بین‌ المللی نمی‌ توانیم با کشورهایی همچون کره و ژاپن مبادله داشته باشیم و همین موضوع باعث شده تا بازار بسته‌ بندی قادر نباشد مواد اولیه موردنیاز خود را به‌راحتی تأمین کند.

  بسته بندی صادراتی چاپ و بسته‌ بندی پیمان نوصافدل افزود: بالا رفتن چشم‌گیر قیمت مواد اولیه‌ای همچون مقوای ایندربرد پشت طوسی، یو وی سلفون و… معضلات فراوانی برای صنعت بسته‌ بندی و فعالان این بخش ایجاد کرده است؛ علاوه بر تمامی این موارد قیمت حمل‌ و نقل مواد اولیه نیز به‌ شدت بالا رفته است.

  رئیس هیئت‌مدیره شرکت چاپ و بسته‌ بندی پیمان نو بیان کرد: بنده 45 سال است که در این حوزه فعالیت می‌ کنم. در این سال‌ ها اتفاقات زیادی برای صنعت چاپ کشورمان رخ‌داده است؛ از مشکلات مربوط به تحریم‌ ها بگیرید تا مسائل مربوط به افزایش قیمت‌ های بی‌سابقه مواد اولیه با این‌ همه مدیران بخش خصوصی بدون توجه به‌ تمامی این سختی‌ ها به فعالیت خود ادامه داده‌ اند.

  وی افزود: مدیران ما توانسته اند با تدبیر و مدیریت بحران صحیح؛ ناوگان چاپی خود را به‌ سلامت به ساحل برسانند؛ با این‌ همه نمی‌ توان رکود پیش‌ آمده در صنعت چاپ را انکار کرد، مجموعه ما قبل از ماجرای بحران تحریم‌ ها سه شیفت پیاپی کار می‌ کرد ولی در حال حاضر در یک شیفت فعالیت می‌ کند.

  بیشتر بخوانید: حل مشکلات صنعت چاپ به کمک دولت

  رئیس هیئت‌مدیره شرکت چاپ و بسته‌ بندی پیمان نو در پایان بیان داشت: مشکلات فراوانی وجود دارد ولی با این‌ حال آینده صنعت چاپ روشن است. ما در چاپ و بسته‌ بندی پیمان نو با وجود تمامی کبودها از صفر تا 100 نیازهای مشتریانمان را تا به امروز برآورده کرده‌ ایم و در آینده نیز با وجود تمامی مشکلات به تعهدات خود عمل خواهیم کرد. قیمت بسیاری از کالاها 30 تا 40 درصد افزایش‌ یافته است با این‌ همه ما تمام تلاش خود را بدون توجه به مشکلات برجام انجام خواهیم داد؛ اما امیدواریم رایزنی‌ ها به خوبی انجام شود و مدیران ما بتوانند بدون دخالت‌ های بی‌ مورد دولتی به فعالیت‌ های اقتصادی خود بپردازند.

  مطلب قبلیافتتاح خط تولید کاغذ در عراق
  مطلب بعدیصادرات لوازم التحریر ایرانی به کشورهای همسایه

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  پنج × یک =

  این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.