افزایش سود صنایع پلاستیک و بسته‌بندی

  0
  66
  صنایع پلاستیک و بسته‌بندی

  همزمان با افزایش تقاضا برای صنایع پلاستیک و بسته‌بندی سود شرکت آمریکایی داو کمیکالز در سه ماه نخست سال ۲۰۲۱ میلادی چهار برابر شد.

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از می‌متالز، شرکت تولیدکننده مواد شیمیایی داو کمیکالز مستقر در آمریکا اعلام کرد: سود داو کمیکالز در پی تقویت تقاضا و بهبود قیمت‌گذاری برای مواد مورد نیاز صنایع بسته بندی و پلاستیک‌های ویژه که ضعف درآمدی بخش پوشش‌ها را جبران کرد، در سه ماه نخست سال جاری میلادی چهار برابر شد.

  صنایع پلاستیک و بسته‌بندیسود عملیاتی بخش صنایع پلاستیک و بسته‌بندی در دوره مورد بررسی با افزایش بیش از دو برابری به یک میلیارد و ۲۲۰ میلیون دلار رسید، در حالی که حاشیه‌های سود در پی تقاضای مطلوب در زمان شیوع ویروس عالم‌گیر کووید-۱۹ (کرونا) و بالا رفتن قیمت‌ها به‌دلیل افزایش هزینه‌های تدارکات و تعطیلی‌ها از ۱۲.۶ درصد به ۲۰.۲ درصد رسید.

  مجتمع‌های سرمایه گذاری مشترک پلی اتیلن (PE) داوکمیکالز در عربستان (سادارا)، کویت و تایلند همگی موفق به افزایش درآمد سهام از ۵ میلیون دلار به ۱۰۶ میلیون دلار برای بخش صنایع پلاستیک و بسته‌بندی شدند.

  بیشتر بخوانید:

  از سیر تا پیاز بسته بندی/ اهمیت بسته بندی مواد 

  سیر تحول تأسیس کارگاه مرمت کاغذ از دوره قاجار…

  طراحی یک کارت ویزیت استاندارد و 26 نکته اساسی…

  کهن اما روزآمد/ طرز تهیه شابلون نگاتیو (کلیشه با…

  درآمدی بر چاپ 3 ‌بعدی

  مروری بر مبحث مشکل تطابق رنگ در چاپ افست

  مرکب‌ های چاپ لترپرس افست

  روند تولید پاکت نامه

  سود واسطه‌های صنعتی در سه ماه نخست و سود زیرساختی با وجود کاهش ۶ درصدی حجم در اثر فشار ناشی از سرمای قطبی شدید در بخش آمریکایی سواحل خلیج مکزیک، با افزایش سالانه ۱۵۱ میلیون دلاری به ۳۲۶ میلیون دلار رسید.

  صنایع پلاستیک و بسته‌بندیسود حاصل از پلی‌اورتان‌های ویژه بخش پزشکی و افزایش حاشیه سود مجتمع‌های پتروشیمی زیر نظر سرمایه‌گذاری‌های مشترک داو کمیکالز در خاورمیانه با افزایش روبه‌رو شد، در حالی که درآمد سهام از ۷۶ میلیون دلار در سه ماه نخست سال ۲۰۲۰ به ۱۱۵ میلیون دلار در سه ماه نخست سال ۲۰۲۱ میلادی رسید.

  صنایع پلاستیک و بسته‌بندیبه گفته جیم فیترلینگ، مدیرعامل شرکت آمریکایی داو کمیکالز، این شرکت پس از سرمای قطبی شدید آمریکا تلاش کرد فعالیت مجتمع‌های پتروشیمی خود را ازسرگیرد تا تأثیر تعطیلی‌های ناشی از این حادثه را محدود کند.صنایع پلاستیک و بسته‌بندی موفق به افزایش سود شد.

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  ده − دو =