شاخص کل بورس افزایش یافت

  0
  36
  شاخص کل بورس

  شاخص کل بورس امروز سه شنبه ۷ اردیبهشت ماه ۱۴۰۰ با افزایش ۱۵ هزار و ۶۸۸ واحدی توانست کانال ۱.۲ میلیون واحدی را پس بگیرد.

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از همشهری آنلاین، درحالی که امروز بخش عمده بازار در صف فروش قفل شده بود، افزایش ارزش معاملات تعدادی از بزرگ‌ترین شرکت‌های حاضر در بازار سرمایه، باعث شد شاخص کل بورس با افزایش ۱۵ هزار و ۶۸۸ واحدی به یک میلیون و ۲۰۲ هزار واحد برسد و به به کانال ۱.۲ میلیون واحدی بازگردد.شاخص کل (هم وزن) نیز امروز با ۱۶۸ واحد افزایش به ۴۲۷هزار و ۴۵۰ واحد رسید. 

  معامله‌گران امروز در بازار سرمایه ۴۷۲ هزار و ۹۳۷ معامله به ارزش ۴۳۷۸ میلیارد تومان انجام دادند. نمادهای فولاد، فملی، فارس، شستا، فخوز، وغدیر و شپنا بیشترین تاثیر مثبت را بر شاخص بورس داشتند. نمادهای رمپنا، اخابر و فخاس نیز بیشترین تاثیر منفی را بر شاخص بورس داشتند.

  بیشتر بخوانید:

  تغییرات شاخص بورس

  64 هزار واحد رشد شاخص کل بورس در پایان معاملات امروز

  وضعیت گروه محصولات کاغذی در بورس

  یکسان سازی نرخ ارز

  اما شاخص کل بورس امروز با  افزایش ۳۲ واحدی به  ۱۷ هزار و ۶۳۶ واحد رسید. تعداد معاملات انجام شده در فرابورس هم ۱۱۶ هزار و ۷۰۸ معامله به ارزش ۵۸۲۵ میلیارد تومان بود.

  نمادهای آریا، هرمز، شگویا، ارفع و زاگرس بیشترین تاثیر مثبت را روی شاخص فرابورس داشتند. همچنین نمادهای کگهر، وهور و شاوان بیشترین تاثیر منفی را بر شاخص فرابورس داشتند. تاثیرگذارترین نماد بر شاخص فرابورس، کگهر با تاثیری منفی بود.

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  16 − 13 =