مسئول فروش شرکت پلیمر پوشش افرا: نمایشگاه‌ها موجب ارز آوری برای کشور می شوند

  0
  42
  شرکت پلیمر پوشش افرا

  مسئول فروش شرکت پلیمر پوشش افرا، نمایشگاه شیرینی و شکلات را محلی برای تعامل برشمرد که این تعاملات موجب ارز آوری برای کشور می شود. 

  حسن تهموری مسئول فروش شرکت پلیمر پوشش افرا است،  درباره دومین حضور شرکت پلیمر پوشش افرا در بیست و یکمین نمایشگاه بین‌المللی شیرینی شکلات به خبرنگار مجله چاپ و نشر گفت: این دوره از نمایشگاه پربازدید بود و نقاط قوت فراوانی داشت؛ یکی از نکات مثبت این آوردگاه دسترسی‌اش نسبت به نمایشگاه‌های دیگر است. امسال ما در نمایشگاه آفتاب نیز حضور داشتیم و برای حضور در این آوردگاه با مشکلات رفت‌وآمد مواجه بوده‌ایم، نمایشگاه بین‌المللی هرچند که با مسئله ترافیک روبرو است اما امکان دسترسی بهتری دارد.

  شرکت پلیمر پوشش افرا از سال 79 تأسیس ‌شده است در زمینه تولید فیلم‌ها و لفاف‌های بسته‌بندی و چاپ هلیو و فلکسو فعالیت دارد، این مجموعه با برندهای مختلف در داخل و خارج از کشور همکاری می‌کند.

  تهموری در ادامه اظهار داشت: این آوردگاه برای مجموعه ما مفید بود، ما توانستیم تعاملات خوبی با تولیدکنندگان مواد اولیه و هم‌چنین تولیدکنندگان نهایی برقرار کنیم که حتماً خروجی‌های مثبتی نیز خواهد داشت. یکی از مهم‌ترین اهداف ما معرفی برندمان به مشتریان، همکاران و رقبایمان بود که به‌خوبی انجام شد.

  مسئول فروش شرکت پلیمر پوشش افرا با اشاره به عدم حضور پاویون‌های کشورهای هند و چین در نمایشگاه افزود: بخش بین‌الملل حضور ضعیفی داشت، قرار بود هند و چین در نمایشگاه پاویون داشته باشند که به دلیل مسائل اقتصادی و سیاسی کنسل شد؛ البته بازدیدکنندگانی از چین، روسیه و به‌خصوص افغانستان و عراق داشتیم که امیدواریم نتایج خوبی در بر داشته باشد.

  بیشتر بخوانید: مدیر مسئول چاپ تندیس طلایی: نمایشگاه عرصه‌ای برای تعامل چهره به چهره است

  تهوری ادامه داد: 60 درصد از محصولات ما صادراتی است و می‌تواند ارزآوری خوبی برای کشور داشته باشد؛ از همین رو توجه به قوی عمل کردن مسئولان برگزاری نمایشگاه در حوزه بین‌الملل بسیار مهم است. امیدواریم در سال‌های آینده به آن توجه بیشتری داشته باشند.

  وی در پایان اظهار داشت: وجود چنین آوردگاه‌هایی برای گسترش فعالیت‌های تولیدی کشور بسیار مهم است و ما نیز به‌عنوان یک شرکت تولیدکننده در تمامی نمایشگاه‌ها شرکت خواهیم جست.

  مطلب قبلیحل مشکلات مربوط به کاغذ منوط به برنامه ریزی بلندمدت
  مطلب بعدیتاب‌ آوری در سازمان‌ ها «بخش اول»

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  دو + 4 =

  این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.