مدیر مجموعه چاپ و بسته‌بندی پویان پیشرو: بسته‌بندی دارو وضعیت خوبی ندارد

  0
  63
  مجموعه چاپ و بسته‌بندی پویان پیشرو

  مدیرعامل مجموعه چاپ و بسته‌بندی پویان پیشرو گفت: متأسفانه حوزه بسته‌بندی دارو وضعیت خوبی ندارد که این مشکل به دلایلی چون یکدست و در دسترس نبودن مواد اولیه، سرمایه در گردش خیلی بالا و نیاز به نقدینگی بالا است.

  مجموعه چاپ و بسته‌بندی پویان پیشرو از اوایل دهه نود با فرمی جدید کار خود را آغاز کرد. این شرکت در زمینه بسته‌بندی اقلام دارویی اعم از جعبه و بروشور فعالیت دارد. پیمان ثابت تبار مدیرعامل مجموعه چاپ و بسته‌بندی پویان پیشرو با اشاره به حساسیت‌ های جعبه و بسته‌ بندی دارو اظهار داشت: این حساسیت‌ها شامل عدم تغییرات رنگ در کل کار، یکدست بودن، توانایی پر کردن جعبه‌ها با دستگاه‌های اتوماتیک فیلینگ و کارتنینگ است که باید یک سری استانداردها برای آن رعایت شود تا شرکت‌های دارویی بتوانند به نحوی مطلوب از محصول استفاده کنند.

  مجموعه چاپ و بسته‌بندی پویان پیشروثابت تبار شرایط صنعت بسته‌بندی دارو را همانند دیگر صنایع برشمرد و گفت: متأسفانه حوزه بسته‌بندی دارو وضعیت خوبی ندارد که این مشکل به دلایلی چون یکدست و در دسترس نبودن مواد اولیه، سرمایه در گردش خیلی بالا و نیاز به نقدینگی بالا است. همچنین شرکت‌های داروسازی به دلیل دست‌به‌گریبان بودن با مشکلات خود قادر به عمل به تعهداتشان نیستند که ما برای حفظ تولیداتمان باید تمهیداتی را بیندیشیم که ضمن حفظ روابط احسن، کیفیت موردنظر مشتریانمان را برآورده کنیم؛ این کار سختی است اما ما همواره تمام تلاش خود را برای ارائه بهترین محصولاتمان را انجام می‌دهیم.

  مدیرعامل چاپ و بسته‌بندی پویان پیشرو در رابطه با حضور این شرکت در نمایشگاه ایران فارما خاطرنشان کرد: بیش از 90 درصد کار مجموعه چاپ و بسته‌بندی پویان پیشرو در حوزه بسته‌بندی دارویی است. ازآنجاکه بیشترین مشتریان ما در دو نمایشگاه ایران فارما و فارمکس حضور دارند خود را ملزم به حضور در آن‌ها می‌کنیم. در حقیقت دوری راه و مشکلات مختلف مانع ارتباط نزدیک ما با مشتریانمان می‌شود و به همین دلیل حضور در چنین رویدادهایی برای ارتباطات تنگاتنگ و ایجاد هماهنگی بیشتر با مشتریان ضروری است. از سوی دیگر نمایشگاه محلی برای معرفی کیفیت و نوع محصولاتمان به مشتریان جدید و در حقیقت راه ورود به بازارهای جدید و گسترده‌تر است.

  مجموعه چاپ و بسته‌بندی پویان پیشرو

  مطلب قبلیغفلت از استانداردسازی در صنعت چاپ
  مطلب بعدیتلاش ارشاد برای رفع مشکلات و دغدغه‌ های فعالان صنعت چاپ

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  چهار + ده =

  این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.