غفلت از استانداردسازی در صنعت چاپ

  گفت و گو با حمیدرضا ایزدپناه، کارشناس ارشد طراحی گرافیک

  0
  42
  استانداردسازی در صنعت چاپ

  مدرس کارگاه آموزشی استانداردسازی در صنعت چاپ گفت: دستیابی به استانداردهای جهانی نیازمند استفاده از روش های مشخص و استاندارد دنیا است که متاسفانه درحال حاضر شاهد عدم استانداردسازی در این صنعت هستیم.

  حمیدرضا ایزدپناه، کارشناس ارشد طراحی گرافیک و یکی از اساتید مدعو در کارگاه آموزشی نمایشگاه بین المللی چاپ و بسته بندی تهران در گفت و گویی اختصاصی با چاپ و نشر آنلاین درباره مباحث مطرح شده در کلاس آموزشی خود بیان داشت: یکی از مباحث مهم مطرح در صنعت چاپ به استانداردسازی در صنعت چاپ بازمی گردد.

  ایزدپناه هدف از برگزاری کارگاه استانداردسازی در صنعت چاپ را آشنا کردن بدنه این صنعت با استاندارسازی دانست و اظهار داشت: ما دارای گپ بزرگی در حوزه استانداردسازی در صنعت چاپ هستیم؛ صنعت چاپ در کشور ما بیش از آنکه دانش محور باشد، مشتری محور است‌. بیش از همه به دنبال گرفتن کار از مشتری و ارائه آن با کیفیتی نسبتا رضایت بخش هستیم در نتیجه این موضوع باعث شده که از بازارهای استاندارد جهانی باز بمانیم. 

  استانداردسازی در صنعت چاپ مشکلات فعالان صنعت چاپ کارگاه آموزشی در نمایشگاه چاپ و بسته بندی تهرانبیشتر بخوانید: ارتقای دانش در صنعت چاپ و رسیدن به توسعه

  وی در ادامه بیان کرد: دستیابی به استانداردهای جهانی نیازمند استفاده از روش های مشخص و استاندارد دنیا است که متاسفانه درحال حاضر شاهد عدم استانداردسازی در این صنعت هستیم.

  ایزدپناه در انتها خاطرنشان کرد: افراد شرکت کننده در این کارگاه اغلب دانشجویان و مدیران غرفه های حاضر در نمایشگاه چاپ و بسته بندی بودند.

  مدیران چاپخانه ها استانداردسازی در صنعت چاپ استانداردسازی در صنعت چاپ

  مطلب قبلیکتاب «تاریخچه تحلیلی تبلیغات تجاری مدرن در ایران» منتشر شد
  مطلب بعدیمدیر مجموعه چاپ و بسته‌بندی پویان پیشرو: بسته‌بندی دارو وضعیت خوبی ندارد

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  6 + 3 =

  این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.