تولید پاکت های زیپ دار مقاوم ایستاده از مواد بازیافتی

  0
  19
  تولید پاکت های زیپ دار مقاوم ایستاده

  شرکت ePac Flexible Packaging با همکاری شرکت Presto Products نسل جدید پاکت های زیپ دار مقاوم ایستاده (پوچ) با قابلیت سیل مجدد (Resealable) به بازار ارائه کرده که از مواد بازیافتی پس از مصرف (PCR) ساخته شده است.

  به گزارش چاپ و نش آنلاین به نقل از واحد پژوهش گروه همتا شرکت ePac Flexible Packaging با همکاری شرکت Presto Products نسل جدید پاکت های زیپ دار مقاوم ایستاده (پوچ) با قابلیت سیل مجدد (Resealable) به بازار ارائه کرده است

  تولید پاکت های زیپ دار مقاوم ایستادهمواد اصلی پاکت های زیپ دار مقاوم ایستاده 

  این پاکت های زیپ دار مقاوم ایستاده از مواد بازیافتی پس از مصرف (PCR) ساخته شده است و کودکان امکان باز کردن کیسه های جدید را ندارند، به همین خاطر این نوع کیسه را ضد کودک (Child – Resistant) می نامند.

  تولید پاکت های زیپ دار مقاوم ایستادهشرکت ePac ادعا می کند اولین شرکتی است که پاکت های زیپ دار مقاوم در برابر کودکان بازیگوش ساخته است. این مجموعه جدید پاکت ها به گونه ای ساخته شده که کلیه قوانین مربوط به پاکت های با قابلیت سیل مجدد در آن رعایت شده است. از سوی دیگر به گونه ای ساخته شده که باز و بسته کردن آن برای کودک تقریبا غیر ممکن است. از این پاکت های زیپ دار مقاوم برای بسته بندی مواد غذایی می توان استفاده کرد.

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  چهار × دو =