گردهمایی اصناف تهران در حمایت از کاندیدای ریاست جمهوری

  0
  69
  اصناف تهران

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین؛ سید رضی‌الله علم الهدی با صدور حکمی احمد ابوالحسنی رئیس اتحادیه چاپخانه داران تهران و عضو شورای مرکزی ائتلاف بنگاه های اقتصادی کوچک و متوسط انقلاب اسلامی را به عنوان مسئول ستاد اصناف تهران انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری در ستاد انتخاباتی و مردمی همیاران کار و کرامت حجت الاسلام و المسلمین سید ابراهیم رئیسی منصوب کرد. 

  بر همین اساس عصر روز 25 خردادماه رئیس اتحادیه چاپخانه داران تهران گردهمایی با عنوان «حماسه حضور» و با موضوع انتخاب اصلح که به بررسی برنامه های حجت الاسلام و المسلمین سید ابراهیم رئیسی نامزد سیزدهمین دوره ریاست جمهوری مرتبط بود را برگزار کرد.

  اصناف تهرانگفتنی است در این گردهمایی حجت السلام رضی الله علم الهدی؛ علی فاضلی عضو هیئت رئیسه اتاق اصناف و جمعی از روسای اتحادیه های صنوف و بزرگان صنعت چاپ تهران در محل ستاد تبلیغاتی اصناف تهران حضور به هم رساندند.  

  اصناف تهراناحمد ابوالحسنی، مسئول ستاد انتخابات اصناف تهران گفت: دعوت از اصناف تهران صورت گرفت تا با شناخت بیشتر پای صندوق های رأی حضور حداکثری داشته باشند و جا دارد از روسای اتحادیه ها و عزیزان صنعت چاپ که در این گردهمایی شرکت کردند و برای پایداری نظام جمهوری اسلامی ایران تلاش دارند تشکر ویژه داشته باشم.

  وی افزود: ما ستاد تبلیغاتی تشکیل ندادیم که چست و مقام بگیریم ما این ستاد را تشکیل دادیم تا پاسدار خون شهدا باشیم و در راه آنان قدم برداریم.به امید خداوند با حضور حداکثری عزیزان شاهد انتخابات پرشوری باشیم. همه ناراحت هستیم و به همه ظلم شده به اصناف بالاخص به صنعت چاپ خیلی ظلم شده است. همه جا رد فساد مشهود است و سکان داران متخصصان نبودند. امیدواریم در دولت آینده کارها به کاردانان سپرده شود و تصمیم گیرنده اصناف باشند. متاسفانه بسیاری مواقع برای صنعت چاپ تصمیم گیری می شود و در نهایت به صورت دستوری برخورد می شود.

  وی دلیل ورود به فعالیت تبلیغات انتخابات را اینچنین بیان کرد: پیرو فرمایشات رهبری برای ایجاد شور انتخاباتی و حضور حداکثری مردم احساس تکلیف کردم، چرا که احساس می‌شد شمار رأی دهندگان در این دوره کمتر باشد.

  وی یادآور شد همه اعضای هیات مدیره اتحادیه صنف چاپ تهران با افتخار پای کار هستند و در ستاد مردمی آیت ا… رئیسی فعالیت و هزینه می‌کنند و بیش از یکصد چاپخانه‌دار در تأمین هزینه‌ها و خدمات این ستاد مردمی مشارکت داشته‌اند و تأکید می کنم که این همکاری‌ها به صورت دلی و داوطلبانه انجام می‌ شود.

   

  گزارش تصویر گردهمایی ستاد تبلیغاتی اصناف تهران

  اصناف تهراناصناف تهراناصناف تهراناصناف تهراناصناف تهراناصناف تهراناصناف تهران

  مطلب قبلیتولید پاکت های زیپ دار مقاوم ایستاده از مواد بازیافتی
  مطلب بعدیتوزیع باقی مانده کاغذ با نرخ دولتی بین روزنامه ها

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  پانزده + 3 =