مدیر فروش هلدینگ خجسته: بسته‌ بندی دارو بسیار حساس‌ تر از صنایع دیگر است

  0
  78
  مدیر فروش هلدینگ خجسته

  مدیر فروش هلدینگ خجسته معتقد است که حوزه بسته‌ بندی دارو بسیار حساس‌ تر از صنایع دیگر است زیرا فیلترهای موردنظر شرکت‌ های دارویی به دلیل اثر مستقیم با سلامت مردم بسیار سختگیرانه است.

  داوود طالبی مدیر فروش هلدینگ خجسته هدف از حضور در نمایشگاه ایران فارما را ایجاد پل مستقیم ارتباطاتی میان تأمین‌ کننده و مصرف‌ کننده خدمات دانست و درباره کیفیت برگزاری این نمایشگاه گفت: امسال با توجه به فیلتر بودن فضای مجازی شاهد حجم کمتری از اطلاع‌ رسانی بودیم که به تناسب این اتفاق، میزان استقبال و حضور بازدیدکنندگان در نمایشگاه با کاهش چشمگیری همراه بود.

  وی با بیان اینکه عمده فعالیت این مجموعه مربوط به جعبه و لیبل بسته‌ بندی دارو است، بیان داشت: حوزه بسته‌ بندی دارو بسیار حساس‌ تر از صنایع دیگر است زیرا فیلترهای موردنظر شرکت‌ های دارویی به دلیل اثر مستقیم با سلامت مردم بسیار سختگیرانه است که از جمله آن می‌ توان به فیلترهای میکروبی و باکتریایی اشاره کرد. از همین رو متریال و مواد باید بسیار کنترل شده و حساب‌شده انتخاب شوند تا خللی در سیستم تولید ایجاد نکنند.

  مدیر فروش هلدینگ خجستهبیشتر بخوانید: هلدینگ خجسته؛ پرچمدار

  مدیر فروش هلدینگ خجسته در رابطه با مشکلاتی که بر سر راه این صنعت وجود دارد، خاطرنشان کرد: از آنجا که ما و شرکت‌ های مانند ما مصرف‌کننده مواد اولیه هستیم، باید بگویم که متأسفانه تأمین مواد اولیه بعد از تحریم‌ها بسیار سخت است که این موضوع سبب دردسرهایی بر سر راه تولیدکنندگان می‌شود.

  گفتنی است که هلدینگ خجسته، فعال در زمینه چاپ افست، رول و شیت است و عمده محصولات این شرکت مربوط به تولید جعبه و لیبل است.

  مدیر فروش هلدینگ خجسته

  مطلب قبلیبی نیازی ایران از واردات چوب و کاغذ در آینده نزدیک
  مطلب بعدیتمرکز نمایشگاه بین‌المللی کتاب فرانکفورت بر کتب ترجمه

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  1 × 5 =

  این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.