تولید قطعات تحریمی بسته بندی در پتروشیمی تبریز

  0
  65
  قطعات تحریمی بسته بندی

  مدیرعامل پتروشیمی تبریز اعلام کرد: در این مجتمع قطعات تحریمی بسته بندی  با کمک شرکت‌های دانش‌‌‌بنیان طراحی و ساخته شده است که این رقم تا پایان سال به یک‌هزار و ۵۰۰ قطعه خواهد رسید.

   به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از دنیای‌اقتصاد – سیما نیک‌رفتار : سیاوش درفشی گفت: سودآوری برای پتروشیمی، کاهش هزینه‌‌‌ها، در دسترس بودن مواد و قطعات موردنیاز، درآمدزایی برای شرکت‌های داخلی و دانش‌‌‌بنیان، نتیجه خودکفایی در تولید محصولات شیمیایی جدید و قطعات یدکی است. وی با اشاره به تولید پلی استایلن قابل انبساط در این شرکت گفت: این محصول قابل استفاده در بسته‌‌‌بندی لوازم خانگی و ایزولاسیون است.

  جزئیات تولید قطعات تحریمی بسته بندی

   وی اضافه کرد: سال ۱۳۹۹ به علت ارائه نشدن مواد شیمیایی کددار، پتروشیمی تبریز دچار مشکل شد، اما با اتکا به پژوهشگران داخلی ۲۰ نوع محصول جدید شیمیایی تولید کرد.

   قطعات تحریمی بسته بندی

  بیشتر بخوانید:جایزه جهانی ای دیزاین مهمان ویژه دو سالانه صنعت بسته بندی کشور 

  ‌‌‌درفشی تشریح کرد: تولید پلی استایل قابل انبساط علاوه بر اینکه باعث جلوگیری از وقفه در تولید شد، در ۹ ماه امسال ۱۲‌هزار و ۱۰۰ تن از این محصول نیز به بازار عرضه شد.وی گفت: قطعات یدکی و مواد شیمیایی موردنیاز شرکت از خارج تامین می‌شد که با مشکلات زیادی مواجه بود، اما در سه سال اخیر توانستیم بخش قابل‌توجهی از آنها را با استفاده از توانمندی‌‌‌های داخلی، بومی‌‌‌سازی کنیم. وی اضافه کرد: پیش‌بینی می‌‌‌کنیم تا پایان سال‌جاری بتوانیم یک‌هزار و ۵۰۰ قطعه موردنیاز شرکت را طراحی  و به مرحله تولید برسانیم. وی گفت: ارزش این قطعات حدود یک‌میلیون یورو برآورد می‌شود. مدیرعامل شرکت پتروشیمی تبریز ادامه داد: از طرح‌‌‌های فعال در واحد پژوهش و توسعه فناوری شرکت پتروشیمی تبریز، طراحی و ساخت ۲۰ واحد کامل مونتراژیست است که در۶ ماه آینده تولید می‌شود.

  قطعات تحریمی بسته بندی  قطعات تحریمی بسته بندی 

  مطلب قبلیبرگزاری دومین رویداد ملی شتاب در صنعت چوب و کاغذ
  مطلب بعدیصادرات ۲۰ هزار تن کاغذ صنعتی

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  15 + نوزده =

  این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.