افتتاح 2 واحد صنعتی فعال در زمینه بسته بندی در شهرک صنعتی شکوهیه قم

  0
  51
  شهرک صنعتی شکوهیه قم

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین، دو واحد صنعتی در زمینه انواع پلیمر، تری‌گر شوینده و پریفرم پی.ای.تی. (PET) و تولید کاغذ بهداشتی کوتینگ برای تولید استروک لیوان کاغذی ظهر چهارشنبه (۱۵ تیرماه) با حضور «سیدمحمدتقی شاهچراغی» استاندار قم در شهرک صنعتی شکوهیه قم به بهره برداری رسید.

   شرکت «افشانه پلیمر کیان افزار» تولیدکننده انواع پلیمر، تری‌گر شوینده و پریفرم پی.ای.تی. (PET) با ظرفیت تولید یک هزار تُن در ماه، سرمایه‌ گذاری بیش از یک هزار و ۱۰۰ میلیارد ریال و اشتغالزایی ۶۰ نفر و نیز شرکت «پیشرو کاغذ پارس نگار» تولیدکننده انواع کاغذ بهداشتی کوتینگ برای تولید استروک لیوان کاغذی با ظرفیت تولید در حال حاضر به میزان یک هزار و ۲۰۰ تُن در ماه و تا دو ماه آینده با ظرفیت ۲ هزار و ۵۰۰ تُن در ماه و سرمایه‌ گذاری ۳۵۰ هزار میلیارد ریال و اشتغالزایی در حال حاضر ۱۵۰ نفر و تا دو ماه آینده ۲۰۰ نفر در شهرک صنعتی شکوهیه قم با حضور استاندار قم افتتاح شد.

  اشتغالزایی با افتتاح واحدهای صنعتی در شهرک صنعتی شکوهیه قم

  در این مراسم استاندار قم با بیان اینکه در میدان عمل تمام قد در خدمت تولیدکنندگان هستیم، گفت: باید تکمیل واحدهایی که زمینه توسعه و گسترش دارند، در استان در اولویت نخست قرار بگیرند.

  شهرک صنعتی شکوهیه قمسید محمدتقی شاهچراغی در آیین افتتاح دو واحد صنعتی در شهرک صنعتی شکوهیه قم، با بیان اینکه با مجموعه‌ های گوناگون کشوری برای حل مشکلات استان مکاتبه و یا جلسه برگزار می‌ کنیم، افزود: هر جا که مانعی در کار تولید باشد، درصددیم که آن را رفع کنیم. 

  وی با تقدیر از سرمایه‌ گذارانی که در رونق تولید و اشتغالزایی در جامعه نقش ایفا می‌ کنند، گفت: هر کسی که در این مسیر گام برمی دارد، جا دارد که به او خداقوت و آفرین گفت و الحمدالله این مساله در این واحدهای تولیدی رخ داده‌است. امیدوار هستیم که با فعال شدن این گونه واحدهای صنعتی در استان، هم نیاز کشور رفع و همچنین زمینه صادارات تولیدات آنان فراهم شود.

  شاهچراغی خاطرنشان کرد: اگر ما تلاش کنیم؛ به طور حتم خداوند متعال نیز ما را در انجام امور یاری می فرماید. امروز دو واحد صنعتی که در راستای تامین نیازمندیهای کشور عزیزمان تلاش می‌کنند، در استان به بهره برداری رسید.

  شهرک صنعتی شکوهیه قموی افزود: در مصوبه سفر رییس‌جمهوری به استان؛ برای سال‌های ۱۴۰۱ و ۱۴۰۲ مبلغ ۱۳۰ هزار میلیارد ریال تسهیلات پیش بینی شده است که ان‌شاءالله این مساله در ارتقای تولید نقش بسزایی خواهد داشت.

  بیشتر بخوانید: شهرک چاپ و نشر قم؛ پذیرای 100 واحد چاپی

  شاهچراغی با بیان اینکه اگر بتوانیم در کشور یک گام برای کسی برداریم، ارزشمند است؛ ادامه داد: هدف اصلی که پیش بینی شده است، احیای واحدهای تعطیل و تکمیل ظرفیت واحدهای نیمه‌فعال است و ان‌شاءالله این مسیر پرشتاب ادامه داشته باشد. 

  وی با تاکید بر شتاب و سرعت دستگاه‌های دولتی تصریح کرد: باید فرایند دسترسی تولیدکنندگان و سرمایه گذاران را به مسئولان کوتاه کنیم و مسیر را برای تولید هموار سازیم.  شهرک صنعتی شکوهیه قم

  مطلب قبلیتولید 34 هزار تن انواع کاغذ چاپ، تحریر و صنعتی در مازندران
  مطلب بعدیمجمع عادی سالیانه انجمن و تعاونی مدیران صنایع کارتن و ورق برگزار شد

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  سیزده + 12 =

  این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.