تولید 34 هزار تن انواع کاغذ چاپ، تحریر و صنعتی در مازندران

  0
  61
  کاغذ چاپ، تحریر و صنعتی

  رکورد در تولید کاغذ چاپ، تحریر و صنعتی

  مدیرعامل شرکت صنایع چوب و کاغذ مازندران از تولید ۳۴ هزار تن انواع کاغذ چاپ، تحریر و صنعتی در سه ماه ابتدایی امسال خبر داد.

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از خبرگزاری صداوسیمای مازندران، نیک نژاد در بازدید دستیار و بازرس ویژه وزیر اقتصاد از شرکت صنایع چوب و کاغذ مازندران، گفت: ۳۴ هزار تن انواع کاغذ چاپ، تحریر و صنعتی در سه ماه ابتدایی امسال در این شرکت تولید شده است.

  مدیرعامل صنایع چوب و کاغذ از اجرای تعهد خود به دولت سیزدهم در خصوص تولید کاغذ کتب درسی خبر داد و گفت: برآنیم در سال ۱۴۰۱ با تولید ۱۲۴ هزار تن انواع کاغذ و شکست رکورد جدید در سال‌ های اخیر بخشی از نیاز کشور را در حوزه استفاده از کاغذ ایرانی در چاپ کتب درسی و همچنین حوزه‌های دیگر چاپ و نشر بی نیاز کنیم.

  کاغذ چاپ، تحریر و صنعتیبه گفته نیک نژاد روند تولید در سه ماهه اول امسال بیانگر افزایش ۱۴۰ درصدی نسبت به مدت مشابه پارسال و همچنین متوسط تولید ماهانه در ۳ ماه ابتدایی سال از متوسط ۶ سال گذشته بیشتر است.

  وی افزود: از زمان اجرای طرح تنفس جنگل، شرکت صنایع چوب وکاغذ مازندران با مشکلات عدیده‌ای روبرو بوده و ضروری است با حمایت دستگاه‌ های اجرایی شرایط برای بهبود وضعیت تولید فراهم شود.

  بیشتر بخوانید: حمایت از رسانه های مکتوب با تخصیص کاغذ

  کاغذ چاپ، تحریر و صنعتی شرکت چوب و کاغذ مازندرانمدیر عامل شرکت صنایع چوب و کاغذ مازندران ضمن تجلیل از دولت سیزدهم در حمایت از صنایع داخلی خواستار تدوام این حمایت‌ها و رفع مشکلاتی از قبیل کمبود برق برای تولید کالایی با ارزش همچون کاغذ و کاهش و حذف تعرفه‌های گمرکی برای مواد اولیه و حمایت‌های مالیاتی از این صنعت شد.

  دکتر پهلوان دستیار ویژه وزیر اقتصاد نیز در این بازدید با اشاره به اهمیت تداوم تولید در حفظ چرخه اقتصادی منطقه خاطر نشان کرد: امروز  کشور با تکیه بر توان داخلی می تواند بخش اعظمی از نیاز خود را مرتفع سازد. کاغذ چاپ، تحریر و صنعتی

  مطلب قبلیرشد عنوان کتاب ها در بهار 1401
  مطلب بعدیافتتاح 2 واحد صنعتی فعال در زمینه بسته بندی در شهرک صنعتی شکوهیه قم

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  پنج × دو =

  این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.