تولید و عرضه لیبل ویژه ضد جعل در آلمان

  0
  61
  لیبل ویژه ضد جعل

  یک شرکت المانی لیبل ویژه ضد جعل برای ویال های دارویی به بازار عرضه کرده است که امکان استفاده مجدد از ویال را غیر ممکن می کند

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از گروه همتا؛ شرکت المانی Schreiner MediPharm یک نوع لیبل ویژه ضد جعل برای ویال های دارویی به بازار عرضه کرده است. این شرکت می گوید جاعلان دارو معمولا داروی قلابی را درون ویال های دارویی اورجینال می ریزند. در بسیاری از موارد به هیچ وجه امکان تشخیص دستکاری در ویال وجود ندارد. در بدترین حالت یک داوری تقلبی می تواند عواقب وخیمی برای بیماران داشته باشد.

  متخصصان شرکت Schreiner یک لیبل ویژه ضد جعل که امکان استفاده مجدد از ویال را غیر ممکن می کند به بازار عرضه کرده اند.

   

  خصوصیات لیبل ویژه ضد جعل آلمانی

   این لیبل دور ویال پیچیده و کل ویال و درپوش ان را در بر می گیرد. برای باز کردن ویال آن بخشی از لیبل که دور درپوش پیچیده شده نیز باید پاره شود. به همین خاطر مصرف کنندگان ویال متوجه می شوند که ویال قبلا مورد استفاده قرار گرفته به هیچ وجه نمی توان بار دیگر بدون اینکه کسی متوجه شود آن را پر کرد.

   برای ایمنی بیشتر می توان مشخصات ویال و دارور را نیز به لیبل اضافه کرد و یک پنجره نیز درون لیبل قرار داد تا بتوان محتویات ویال را از بیرون دید. به این لیبل می توان تراشه NFC/RFID نیز برای اپلیکیشن های دیجیتال و اطمینان از اصالت دارو اضافه کرد. این لیبل را می توان متناسب با اندازه و ارتفاع ویال سفارش داد.

  بیشتر بخوانید: ورود لیبل ساخته شده از همپ (Hemp) به بازار

  گفتنی است ویال (Vial) یک ظرف شیشه ای کوچک است که به منظور نگهداری داروهای مایع یا پودری استفاده می شود. ویال دارای یک درپوش پلاستیکی است و می تواند مقدار دارو را به صورت تک دوز و یا چند دوز نگهداری کند.

  مطلب قبلیسرمایه گذاری 200 میلیاردی و افتتاح کارخانه کاغذ از سنگ الیگودرز
  مطلب بعدیبیمه مرکزی تعرفه حق بیمه شخص ثالث را اعلام کرد

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  چهار × 5 =