مزیت استفاده از فیلم استرچ بسته بندی در صنعت

  0
  56
  استرچ بسته بندی

  از بهترین نایلون های بسته بندی می‌توان، به استرچ بسته بندی اشاره کرد. زیرا تولید نایلون‌های استرچ‌ بسته بندی، جزء تولیدات داخلی است و همیشه این تولید رو به رشد بوده و توسط خریداران، همیشه حمایت می‌شود.

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از ایسنا، بنابر اعلام کیهان پلاستیک، اکنون توجه شما را به ادامه مقاله مزیت استفاده از فیلم استرچ بسته بندی در صنعت، جلب می‌کنیم.

  مزیت فیلم استرچ بسته بندی در صنعت تولیدی

  برای این که برایتان از مزیت فیلم استرچ بگوییم؛ لازم است به چند کاربرد آن‌هم، در لابه لایه این مزایا اشاره  کنیم. یعنی فرض کنید که شما صاحب یک تولیدی هستید و محصولاتی که تولید می‌کنید را با پالت باید جابه جا کنید. حتی ممکن است که، مشتری های شما در شهر های مختلفی، قرار داشته باشند و یکی از خدمات شما ارسال به سراسر کشور باشد.

  پس در اینجا، برای این که محصولات یا کالاها را، بر روی پالت، کنار هم‌دیگر، نگه دارید و یا بتوانید برای محافظت از محصولات یا کالاهای خود در طول حمل و نقل از آن‌ها محافظت کنید، اینجا فیلم‌های استرچ پالت بند، که یک نوع از استرچ‌ بسته بندی است، کاملا به کار می‌آید.

   

  مزیت فیلم استرچ بسته بندی در صنعت غذایی

  زمانی که از فیلم استرچ بسته بندی در صنعت بسته‌بندی غذایی صحبت می‌کنیم، کاملا برخلاف هر نایلون دیگری، از بهداشتی بودن و تمیز بودن استرچ‌های غذایی هم اشاره می‌کنیم. چون نایلون‌های استرچ غذایی صرفا جهت جلوگیری از ورود هوا به داخل ظرف موادغذایی و محافظت از کپک زدن و خرابی مواد غذایی جلوگیری به عمل می‌آورد. هم چنین از لحاظ قیمت هم یکی از مناسب ترین جایگزین‌ها برای بسته‌بندی مواد غذایی است و کاملا در هر فروشگاه مواد غذایی، این فیلم نایلونی را دیده اید.

  مزیت فیلم استرچ در صنعت بسته‌بندی علوفه

  معمولا دامداران با مشکلات مثل: جمع آوری زیاد علوفه دام، خراب شدن سیلاژ علوفه و… مواجه هستند. در این بخش از صنعت هم استرچ بسته بندی علوفه، به کمک دامداران و کشاورزان آمده است. مشتری های این محصول با استفاده از نایلون های بسته بندی علوفه، سیلاژ خود را بسته بندی می‌کنند و با این بسته بندی، این مزیت برای آن‌ها فراهم است که آفتاب از این نایلون ها، رد نشود و باعث خرابی علوفه و سیلاژ آن‌ها نشود. یکی دیگر از مزیت این نایلون‌ها جلوگیری از شته‌ها، ویروس‌ها و… به داخل این نایلون‌ها است که در نتیجه سبب محافظت از علوفه دام می‌شود.

  ویژگی استرچ بسته بندی

  استرچ بسته بندی با ویژگی‌هایی که به آن‌ها اضافه می‌شود، این مزایا را در صنایع مختلف ایجاد می‌کنند که بتوانند برای طرفداران این نایلون مفید واقع شوند. برخی از ویژگی های فیلم استرچ عبارت اند از:

  فیلم‌های استرچ همگی دارای کشسانی بالا هستند پس باید قدرت چسبندگی آن‌ها بالا باشد

  به استرچ های بسته بندی می‌توان، افزودنی هایی مثل افزودنی الکتریسیته ساکن، آنتی یو وی، آنتی ویروس و … اضافه کرد که بستگی به نوع استفاده مشتری دارد.

  فیلم‌های استرچ مناسب برای پوشش هر کالا و محصولی  می‌تواند باشد.

  سایزهای سفارشی از جمله ویژگی‌های فیلم‌های استرچ بسته‌بندی است.

  «با وجود تولید انواع فیلم استرچ، تحول عظیمی در صنعت بسته بندی ایجاد شده است. جنس فیلم‌های استرچ با یکدیگر فرق می‌کند، قسمت عمده این تفاوت بنا به درخواست سفارش مشتری صورت می‌گیرد. قیمت فیلم استرچ متناسب با نوع هر محصول متفاوت است و هر نوع از فیلم‌های استرچ با توجه به اندازه‌ها و افزودنی‌هایی که به آن اضافه و ساخته می‌شود، با یکدیگر فرق می‌کند. خرید فیلم استرچ به خصوص بعضی از نوع‌های آن جزء مواردی است که معمولا روزانه در خیلی از کسب و کار ها مورد استفاده قرار می‌گیرد تا  مردم با استفاده از فیلم‌های بسته‌بندی  راحت‌تر کالاهای خود را بسته‌بندی و انتقال دهند. رول‌های استرچ بسته‌بندی معمولا به صورت تناژ بالا تهیه می‌شود.»

   

  بیشتر بخوانید:

  بسته‌بندی‌ های صادراتی و موانع پیش روی آن

   

  ارائه کننده قیمت فیلم استرچ بسته بندی

  قیمت فیلم استرچ، هیچ‌گاه ثابت نیست و همیشه به علت تغییر نوسنات قیمت مواد اولیه در بورس کالا همیشه، به صورت زود به زود عوض می‌شود، باید از تولید کنندگانی استعلام گرفت؛ که با پایین آمدن قیمت مواد اولیه در بورس کالا قیمت فیلم استرچ هم پایین بیاید و با بالا رفتن نیز، بالا برود. در حال حاضر یکی از تولیدی‌های معتبر، مخصوصا در سال 1400، شرکت نوآوران کیهان پلاستیک پارسام (https://keyhan-plastic.com) است.

  جمع‌بندی آخر

  در آخر با  این تعاریف با معرفی مزیت استفاده از فیلم استرچ بسته‌بندی در صنعت به خوبی آشنا شدید. اکنون شما می‌توانید، با مراجعه به تولیدی‌های معتبر استرچ‌های بسته‌بندی، بر اساس نیاز خود، نایلون مورد نظر خود را سفارشی سازی کرده و قیمت خود را استعلام بگیرید.

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  سه − سه =