بسته بندی در جایگاه حلقه تکمیلی تولید

  0
  36
  بسته بندی

  اولین نشست تخصصی بسته بندی صنایع‌ دستی به‌منظور هم ‌اندیشی و دستیابی به راهکارهای موجود و ارتقای کیفیت عرضه صنایع ‌دستی با حضور معاون صنایع‌ دستی کشور و فعالان بسته بندی صنایع‌ دستی برگزار شد.

  به ‌گزارش چاپ و نشر آنلاین به ‌نقل از مرکز روابط ‌عمومی و اطلاع ‌رسانی وزارت میراث ‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی، پویا محمودیان در این جلسه با بیان اهمیت و جایگاه بسته بندی به‌ عنوان حلقه تکمیلی تولید گفت: با تأکید وزیر میراث ‌فرهنگی گردشگری و صنایع‌ دستی مبنی بر شرکت متقاضیان نمایشگاه‌ های صنایع‌ دستی با بسته بندی مناسب، از این پس عرضه این تولیدات فرهنگی به ‌نحو مطلوبی انجام خواهد شد.

  وی افزود: این سلسله نشست ‌ها در معاونت صنایع ‌دستی تداوم خواهد شد و ماحصل آن در قالب نمایشگاه بسته بندی صنایع ‌دستی در تابستان سال جاری به ‌نمایش گذاشته خواهد شد.

  در ادامه این نشست 10 فعال بسته ‌بندی صنایع ‌دستی از استان ‌های تهران، البرز، اصفهان، خراسان رضوی و گلستان به ‌صورت ارتباط ویدئویی به ‌بیان پیشنهادها و توانمندی ‌های خود پرداختند.

  در پایان این جلسه فرهاد فلاح مدیرکل آموزش و حمایت از تولید ضمن جمع ‌بندی به ‌بیان ویژگی‌ های مورد قبول در طراحی و تولید بسته ‌بندی مختص صنایع ‌دستی پرداخت.

   

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  3 × 3 =