عرضه لیبل های حرارتی بدون مواد شیمیایی توسط شرکت هرما

  0
  60
  صنایع تبدیلی و تکمیلی

  شرکت هرما (Herma) نوعی از لیبل های حرارتی به نام Hermatherm Nature عرضه کرده است که برای بسته بندی مواد غذایی می تواند مورد استفاده قرار بگیرد.

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از گروه همتا؛ لیبل های حرارتی نوعی از لیبل های رایج است که از مشخصه اصلی آن می توان به عدم نیاز به ریبون کارتریج هنگام چاپ اشاره کرد. جنس لیبل حرارتی یا Thermal کاغذی بوده با پوششی حساس به حرارت است. برای شرح دادن خاصیت اصلی آن می توان عملکرد آن را شبیه رول های کاغذی دستگاه فکس عنوان کرد.

  در بازار فروش ماشین های اداری، لیبل های حرارتی در دو نوع عادی و ضد آب نیز ارائه می شود، که نوع ضد آب آن در محصولات پروتئینی که در برخی موارد در معرض رطوبت هستند استفاده می شود.

  طراحی لیبل های حرارتی لازم به ذکر است به دلیل عدم استفاده از ریبون برای چاپ روی لیبل حرارتی (ترمال)، ماندگاری چاپ بالایی ندارد و در مواردی که مدت زمان زیادی برای ماندگاری لیبل روی یک کالا یا محصول نیاز نباشد از آن استفاده می شود. عمده مصارف لیبل حرارتی (ترمال) در فروشگاه ها، صنایع غذایی و آزمایشگاه ها است.

   

  تولید لیبل حرارتی بدون مواد شیمیایی

  نوعی از لیبل حرارتی بدون مواد شیمیایی به نام Hermatherm Nature  توسط شرکت هرما (Herma) به بازار عرضه شد که برای بسته بندی مواد غذایی می تواند مورد استفاده قرار بگیرد.

  لیبل های حرارتیمزایای استفاده از لیبل های حرارتی

  لیبل های حرارتیهرما ادعا می کند این اولین لیبل در جهان است که مجوز استفاده در بسته بندی مواد غذایی را دریافت کرده است. در ساخت این لیبل هیچ نوع ماده شیمیایی به کار نرفته است. این لیبل جدید با همکاری شرکت Koehler ساخته شده است. این لیبل از مواد جدیدی ساخته شده است که به راحتی می توان از آن در چاپگرهای حرارتی معمولی استفاده کرد.

  بیشتر بخوانید: تولید و عرضه لیبل ویژه ضد جعل در آلمان

  یکی دیگر از مزایای این لیبل جدید استفاده از چسب چند لایه 62Dps است که توسط هرما مورد استفاده قرار می گیرد. قدرت نفوذ این چسب به درون بسته بندی تقریبا صفر است. به همین خاطر می توان از آن در بسته بندی مواد غذایی استفاده کرد.

  مطلب قبلیبایدها و نبایدها برای حضور ناشران در نمایشگاه کتاب
  مطلب بعدیتاثیرات کاهش قیمت کاغذ بر بازار نشر

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  چهارده + 20 =