آتش‌سوزی در کارخانه بازیافت و مقوای زواره اردستان

  0
  77
  کارخانه بازیافت و مقوای زواره اردستان

  40 میلیارد خسارت در جریان آتش سوزی کارخانه بازیافت و مقوای زواره اردستان 

  مسئول آتش‌نشانی و ایمنی شهرداری زواره گفت: وسعت و گستره آتش کارخانه بازیافت و مقوای زواره اردستان به قدری بود که کل دپو کاغذ و کارتن‌ها به صورت کامل زیر آتش رفته بود.

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از تسنیم یوسف عظیمیان مسئول آتش‌نشانی و ایمنی شهرداری زواره، اظهار داشت: در پی تماس تلفنی با آتش‌نشانی شهر زواره در ساعت 10 صبح یکشنبه مبنی بر شعله‌ ور شدن آتش در کارخانه بازیافت و مقوای زواره اردستان زواره مربوط به فردی بنام احتشامی در جاده زواره به اردستان عوامل آتش‌نشانی زواره به محل مورد نظر اعزام شدند و به جهت بزرگی آتش از آتش‌نشانی اردستان هم درخواست کمک شد.

  وی افزود: وسعت و گستره آتش به قدری بود که کل دپو کاغذ و کارتن ‌ها به صورت کامل زیر آتش رفته بود و مجموعه آتش‌نشانی اردستان و زواره توانستند بعد از دو ساعت نسبت به مهار آتش اقدام کرده و از سرایت آتش به قسمت تولید مقوا جلوگیری کنند و در حال حاضر نسبت به تخلیه موارد سوخته شده اقدام شده است تا بتوانیم آرامش را به کارخانه بازگردانیم.

  بیشتر بخوانید: کمبود جعبه کارتن مایعات در روسیه

  مسئول آتش نشانی و ایمنی شهرداری زواره گفت: با توجه به اعلام صاحب کارخانه بالای 40 میلیارد ریال مقواهایی که برای تبدیل شدن خریداری شده بود در آتش سوخت اما برآورد خسارت و همچنین علت آتش سوزی در دست بررسی است تا بعد از نظر کارشناسان آتش نشانی و بیمه موارد اطلاع رسانی خواهد شد.

  مطلب قبلیتجارت با رمزارز
  مطلب بعدیعدم واردات کاغذ تحریر و افزایش قیمت ها

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  18 − شش =

  این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.