کمبود جعبه کارتن مایعات در روسیه

  0
  64
  کمبود جعبه کارتن مایعات

  شرکت های بسته بندی مواد غذایی و نوشیدنی در روسیه از کمبود جعبه کارتن مایعات شکایت دارند.

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از صنایع سلولزی ایران؛ کارشناسان این صنعت کمبود جعبه کارتن مایعات را در تحریم های اعمال شده توسط غرب بر روسیه می دانند که بر تجارت تولیدکنندگان کاغذ و مقوا نیز تأثیر می گذارد.

  اتحادیه اروپا تجارت کاغذ، مقوا و خمیر کاغذ را در اواسط آوریل به بسته تحریم ها علیه روسیه اضافه کرد. شرکت‌های پیشرو در زمینه بسته‌ بندی در حال حاضر با کنار گذاشتن فعالیت‌ های خود در روسیه واکنش نشان می‌ دهند. 

  بسته بندی اسپتیک کمبود جعبه کارتن مایعات عرضه‌ کننده جهانی سیستم‌ های بسته‌ بندی کارتن Elopak اکنون فروش فعالیت‌ های خود در روسیه را به یک مدیریت محلی واگذار کرده است، در اقدامی مشابه آنچه توسط تترا پاک در پایان ماه جولای اعلام شد.

  الوپاک در نامه ای می نویسد، پس از تصمیم خود در مارس 2022 مبنی بر توقف فعالیت های تجاری در روسیه، الوپاک تمام گزینه های موجود را بررسی کرد و بر اساس آن به توافق رسید تا تجارت روسی خود (JSC Elopak) از جمله کارخانه خود در سن پترزبورگ را واگذار کند. کمبود جعبه کارتن مایعات

  کمبود جعبه کارتن مایعاتاین شرکت می افزاید که این تصمیم به بهترین وجه آینده همکاران Elopak در روسیه را تضمین می کند. این شرکت تاکید می کند که تحت مالکان جدید، کسب و کار به طور مستقل فعالیت خواهد کرد، در حالی که Elopak فعالیت های تجاری خود را متوقف خواهد کرد.

  بیشتر بخوانید: تولید و توسعه بسته بندی مبتنی بر کاغذ از سوی Mondi و Fiorini International

  انتظار نمی رود این فروش بر تجارت Elopak در خارج از روسیه تأثیر بگذارد و Elopak انتظار ندارد تأثیر قابل توجهی از فروش بر ترازنامه خود داشته باشد.

   طبق گزارش ها، تکمیل این معامله منوط به تایید کمیسیون دولتی کنترل سرمایه گذاری های خارجی در روسیه است.

  کمبود جعبه کارتن مایعات

  مطلب قبلینخستین حضور پاویون سلولزی ایران در نمایشگاه دبی
  مطلب بعدی4 دلیل ساخت پادکست

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  13 − 10 =

  این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.