دومین همایش دستاوردهای زنجیره سلولزی برگزار می شود

  گفت و گو با رضا امیدی، متولی برگزاری دومین همایش دستاوردهای زنجیره سلولزی

  0
  79
  دستاوردهای زنجیره سلولزی

  دومین همایش دستاوردهای زنجیره سلولزی با تجلیل از مقام پیشکسوتان و کارآفرینان این حوزه نیمه اول اردیبهشت 1400 برگزار می‌شود.

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از ایبنا؛ رضا امیدی متولی برگزاری دومین همایش دستاوردهای زنجیره سلولزی با اشاره به برگزاری همایش تجلیل از پیشکسوتان و کارآفرینان حوزه سلولزی و کاغذ عنوان کرد: سال گذشته تجربه برگزاری اولین همایش را در بهمن ماه داشتیم که با استقبال خوبی از سوی صنف و دست‌اندرکاران بخش‌های مختلف روبه‌رو شد و به همین دلیل سال آینده نیز این همایش را برگزار خواهیم کرد.

   وی با بیان اینکه نیمه اول اردیبهشت ۱۴۰۰ زمان برگزاری دومین همایش دستاوردهای زنجیره سلولزی خواهد بود، گفت: قرار است همه فعالان این زنجیره شامل تولیدکننده، فروشنده، واردکننده و تمامی اصناف درگیر و فعال این حوزه در همایش حضور داشته باشند و درباره مشکلات و دغدغه‌های آن بحث و تبادل نظر شود.

  بیشتر بخوانید: واردات انواع کاغذ از لیست ارز ترجیحی خارج شد

  حضور بخش های دولتی و غیر دولتی در دومین همایش دستاوردهای زنجیره سلولزی

   امیدی با اشاره به حضور مدیران و مسئولان حاضر در این برنامه نیز توضیح داد: میهمانانی از وزارت صنعت، معدن و تجارت، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، سازمان توسعه تجارت، شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین‌المللی و سایر دستگاه‌هایی که به نحوی با این حوزه مرتبط هستند در بخش‌های دولتی و غیردولتی در این همایش حضور خواهند داشت.

   وی افزود: قرار است در این همایش دستاوردهای صنعت سلولزی طی یک‌سال گذشته معرفی و رونمایی شود همچنین یکسری مباحث علمی و کاربردی برای شرکت‌کنندگان مطرح شود و دیدگاه‌های تشکل‌های صنفی، نقطه نظرات و انتظارت آن‌ها همچنین دیدگاه مدیران در همایش طرح شود.

   امیدی همچنین درباره دیگر بخش‌های پیش‌بینی شده برای این همایش گفت: تجلیل از پیشکسوتان و کارآفرینانی که در این حوزه مشغول فعالیت هستند و نقشی در رشد و شکوفایی صنعت داشتند و دارند همچنین در زمینه اشتغال‌زایی تاثیرگذار بودند نیز از جمله برنامه‌های همایش خواهد بود.

   دومین همایش دستاوردهای زنجیره سلولزی با تجلیل از مقام پیشکسوتان و کارآفرینان این حوزه نیمه اول اردیبهشت ۱۴۰۰ در هتل استقلال برگزار خواهد شد.

  مطلب قبلیواردات انواع کاغذ از لیست ارز ترجیحی خارج شد
  مطلب بعدیحساسیت ناشران به طراحی جلد کتاب در سال های اخیر

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  18 + نوزده =

  این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.