تولیدکنندگان کاغذهای بازیافتی آلمان چشم انتظار صادرات

  0
  59
  تامین کاغذ

  تولیدکنندگان کاغذهای بازیافتی بسته بندی آلمان به بازار صادرات چشم دوخته اند.

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از صنایع سلولزی ایران؛ قیمت کاغذهای بازیافتی در بازار آلمان در ماه مه بدون تغییر باقی ماند و اکثر تولیدکنندگان نیز انتظار تغییر کمی در ماه ژوئن هستند.

  تولیدکنندگان کاغذهای بازیافتی تاکید می کنند که ورودی سفارش در حال حاضر نشان دهنده تحویل کم و بیش ثابت در هفته های آینده است؛ علاوه بر این، فشار هزینه به آن ها جایی برای مصالحه در قیمت ها نمی دهد.

  تولیدکنندگان کاغذهای بازیافتیعرضه‌کنندگان پتانسیل‌ هایی را در بازار صادرات مشاهده می‌ کنند که اخیراً نادیده گرفته شده است و در واقع می ‌تواند به بازگرداندن شرایط متعادل در بازار در مواجهه با کاهش تقاضا کمک کند.

  تولیدکنندگان کاغذهای بازیافتی

  کمبود سیگار در آلمان با تعطیلی کارخانه کاغذ در اوکراین

  روزنامه «بیلد» آلمان نوشت، کمبود کاغذ بسته بندی سیگار می‌ تواند، سیگاری ‌ها را در آلمان با مشکل روبرو کند، به طوری که برخی از برندها تقریبا در فروشگاه ‌ها یافت نمی ‌شود.

  به نوشته این روزنامه، تعطیلی تاسیسات «فیلیپ موریس» که پاکت سیگار در اوکراین تولید می‌ کرد، یکی از دلایل این مشکل است. این غول تولید دخانیات فعالیت خود را در این کشور از جمله در کارخانه ‌اش در «خارکف» که تا همین اواخر بخش قابل توجهی از کاغذ پاکت ‌های سیگار را تولید می‌ شد، متوقف کرده است. این شرکت، مالک برندهای معروف سیگار نظیر «مارلبرو» و «ال اند ام» است.

  تولیدکنندگان کاغذهای بازیافتیسخنگوی شرکت فیلیپ موریش به روزنامه بیلد گفت: با توجه به وضعیت متشنج در بازارهای جهانی برای مواد خام و کمبود بسته‌بندی مقوایی، ممکن است کمبود (پاکت سیگار) وجود داشته باشد.

  وی افزود: ما به صورت مداوم زنجیره تامین خود را تنظیم می‌کنیم.

  به گفته عمده فروشان آلمانی، کمبود به ویژه در مورد انواع سیگارهای «رِد» و «گُلد» برند مارلبرو بسیار شدید است.

  بیشتر بخوانید: نمایشگاه چوب و کاغذ فرانکفورت برگزار می شود

  تولیدکنندگان کاغذهای بازیافتیانتظار می ‌رود برای سیگاری‌ هایی که ترجیح می ‌دهند سیگار را در دستگاه‌ های فروش خودکار بخرند، خرید دشوارتر باشد، زیرا برند مارلبرو تقریبا در این دستگاه ها به طور کامل فروخته شده است.

  تولیدکنندگان کاغذهای بازیافتی

  مطلب قبلیاستفاده از هوش مصنوعی برای جلوگیری از قاچاق کتاب
  مطلب بعدیاهمیت برند ها در دنیای تجارت

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  سیزده − 12 =

  این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.