تلاش دفتر صنایع سلولزی، چاپ و نوشت افزار برای بهبود کسب و کار

  0
  132
  دفتر صنایع سلولزی، چاپ و نوشت افزار

  رئیس هیئت مدیره انجمن واردکنندگان کاغذ، مقوا و فرآورده های سلولزی ایران به دیدار دکتر ابروفراخ مدیرکل محترم دفتر صنایع سلولزی، چاپ و نوشت افزار رفته و به بیان مشکلات این بخش پرداخت.

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از روابط عمومی انجمن واردکنندگان کاغذ؛ روز دوشنبه 25 بهمن ماه جلسه رئیس هیئت مدیره انجمن واردکنندگان کاغذ، مقوا و فرآورده های سلولزی ایران با دکتر مونا ابروفراخ مدیرکل محترم دفتر صنایع سلولزی، چاپ و نوشت افزار برگزار شد.

  در این جلسه ابتدا سید حسن میرباقری ضمن تبریک انتصاب و آرزوی توفیق برای وی؛ امیدواری خود را به بهبود، رشد و توسعه حوزه کاغذ، مقوا و اقلام سلولزی به دلیل تخصصی شدن و تجمیع وظایف دفاتر سلولزی در وزارت صمت ابراز نمود، سپس مشکلات و مسائل مربوط به فرآیندهای واردات، خصوصا مشکل اخیر ایجاد سقف و سابقه برای واردات کاغذهای چاپ و تحریر و مشکلات واردات گلاسه و انواع مقوا را مطرح کرد.

  همچنین نظرات، پیشنهادات و راهکارهای انجمن برای بهبود و فضای کسب و کار و آمادگی انجمن برای انجام هر نوع همکاری و تعامل را به وی اعلام نمودند.

  بیشتر بخوانید: انتخاب مجدد رئیس انجمن واردکنندگان کاغذ در فدراسیون واردات ایران

  در ادامه این جلسه دکتر مونا ابرو فراخ که از مدیران کارآمد و مجرب و آشنا در حوزه سلولزی هستند، ضمن استقبال از افزایش همکارهای این انجمن با وزارت صمت و تاکید بر ایجاد و استقرار زنجیره ارزش و جهت رفع مشکلات و بهبود شرایط کسب و کار قول مساعدت و پیگیری دادند.

  دفتر صنایع سلولزی، چاپ و نوشت افزار

  مطلب قبلیخداحافظی با چاپ پول در دولت سیزدهم
  مطلب بعدیکارگاه آموزشی آشنایی با ۱۷ سیستم مدیریتی و توسعه کسب و کار چاپی برگزار می شود

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  17 − چهار =

  این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.