گزارش عملکرد چکاپا در سال جاری

  0
  76
  گزارش عملکرد چکاپا

  افزایش فروش کاغذ رول سفید و کاهش فروش خمیر ویرجین در سال مالی ۱۳۹۹ در مقایسه با مدت مشابه سال مالی گذشته از دیگر استراتژی‌ های قابل تامل عملکرد گروه صنایع کاغذی پارس است که در ادامه گزارش عملکرد چکاپا در سال جاری را می خوانید.

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از بورس ‌نیوز، در حالی که دامنه ‌نوسان نامتقارن قرار بود چاره ‌ای برای جلوگیری از هیجانات فروش سهام باشد ظاهرا بیشتر به دستگاه «نرخ‌ساز غیر واقعی» سهم‌ های جدید بازار سرمایه شباهت دارد.

  گزارش عملکرد چکاپا

  بیشتر بخوانید: وضعیت گروه محصولات کاغذی در بورس

  اینکه چرا شرکتی همچون گروه صنایع کاغذی پارس با اعلام سود ناچیز ۱۲۸ ریالی به ازای هر سهم و ثبت تعدیل منفی ۲۰درصدی سود خالص در سال مالی ۱۳۹۹، در روز گذشته معاملات مثبت ۶درصدی را تجربه می‌کند، سوالی است که تنها سازمان بورس و البته اعضای شورای عالی بورس می ‌توانند پاسخگو باشند.

  گزارش عملکرد چکاپا رشد ۲۵درصدی درآمد‌ها و ۳۸درصدی بهای تمام شده در سال مالی ۱۳۹۹ در مقایسه با سال گذشته در حالی رقم خورده که نرخ ‌های فروش این شرکت تغییر محسوسی را نشان می ‌دهد.

  افزایش فروش کاغذ رول سفید و کاهش فروش خمیر کاغذ ویرجین در سال مالی ۱۳۹۹ در مقایسه با مدت مشابه سال مالی گذشته از دیگر استراتژی‌ های قابل تامل عملکرد این شرکت است.

  گزارش عملکرد چکاپادر مجموع گزارش عملکرد چکاپا در سال مالی ۱۳۹۹ این شرکت، تحقق ۱.۱۹۹میلیارد ریال سود خالص و ۲۹۸میلیارد ریال کمتر از مدت مشابه سال گذشته بوده که البته افزایش در حدود ۲۱۱ میلیارد ریالی هزینه‌ های مالی نیز نقشی با اهمیت در کاهش سود خالص این شرکت دارد.

  مطلب قبلیدیدار هیئت مدیره شرکت تعاونی لیتوگرافان با رئیس اتحادیه چاپخانه داران
  مطلب بعدیمشکل عمده صادرات خرما؛ بازاریابی و بسته بندی نامناسب‌ است

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  1 × یک =

  این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.