دیدار هیئت مدیره شرکت تعاونی لیتوگرافان با رئیس اتحادیه چاپخانه داران

  0
  88
  هیئت مدیره شرکت تعاونی لیتوگرافان

  دیروز 25 بهمن ماه هیئت مدیره شرکت تعاونی لیتوگرافان با رئیس اتحادیه چاپخانه داران تهران دیدار کرده و به بحث و تبادل نظر پرداختند.

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از روابط عمومی اتحادیه چاپخانه داران تهران، در این جلسه غلامرضا شجاع، مدیرعامل شرکت تعاونی لیتوگرافان خطاب به رئیس اتحادیه چاپخانه داران گفت: شما با اقداماتی که در این مدت چند ماهه انجام دادید، صنف چاپخانه داران را زنده و بزرگ کردید.

   

  هیئت مدیره شرکت تعاونی لیتوگرافان حامی و پشتیبان اتحادیه چاپخانه داران

  وی ادامه داد: شما با ایجاد فضای تعامل و گفت وگو میان اعضای صنف از جمله پیشکسوتان، بزرگان و فعالان صنعت چاپ، وحدت و همدلی را در این صنف احیا کردید. اتفاق خوبی که در این مدت در اتحادیه چاپخانه داران رقم خورده ادای احترامی دوباره به کارآفرینان، بزرگان و فعالان صنعت چاپ است.

  شجاع ادامه داد: من به نمایندگی از هیئت مدیره شرکت تعاونی لیتوگرافان به شما و هیئت مدیره اتحادیه چاپخانه داران خسته نباشید می گویم و ضمن آرزوی موفقیت، اعلام می‌کنم که هیئت مدیره شرکت تعاونی لیتوگرافان در پیشبرد برنامه ها و اهداف اتحادیه پشتیبان و حامی شما است.

  هیئت مدیره شرکت تعاونی لیتوگرافانبیشتر بخوانید: پیگیری معافیت سهم بیمه کارفرمایان کارگاه‌ های جدید

  اعتلای صنعت چاپ و بسته بندی

  احمد ابوالحسنی رئیس اتحادیه چاپخانه داران تهران با اشاره به اهمیت صنعت چاپ در زندگی روزمره مردم و اقتصاد ملی گفت: یکی از برنامه های اصلی هیئت مدیره اتحادیه، اعتلای صنعت چاپ و بسته بندی به جایگاه شایسته آن در کشور است. ما بنا داریم پس از رساندن صنف چاپ به جایگاه واقعی خود، پیگیر مطالبات و خواسته های به حق فعالان این صنف ریشه دار باشیم.

  وی با تاکید بر تداوم فضای تعامل و گفت وگو میان اعضای صنف چاپ اظهار داشت: تمامی مشکلات در فضای همدلی و وحدت قابل حل است. من بر این باورم که بیشترین آسیب هایی که دیدیم در فضای تفرقه بوده است. هدف اصلی ما موفقیت صنف چاپ در تمامی امور است و این موفقیت تنها در فضای گفت وگو و تعامل سازنده به وجود می آید.

  در ادامه، احمد ابوالحسنی از برگزاری جلسه هم اندیشی میان فعالان و بزرگان صنف چاپ با مدیران مرتبط وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در آینده ای نزدیک خبر داد و گفت: در تلاشیم که جلسه هم اندیشی با حضور وزیر محترم وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، مدیران مرتبط با صنعت چاپ در این وزارتخانه با فعالان صنف چاپ برگزار کنیم تا در آن نسبت به ماندن و یا رفتن از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی تصمیم گیری کنیم.

  هیئت مدیره شرکت تعاونی لیتوگرافانگفتنی است؛ در پایان جلسه یاد شده، از سوی هیئت مدیره شرکت تعاونی لیتوگرافان، تابلویی به رسم یادگاری و سپاسگزاری، به رئیس اتحادیه چاپخانه داران تهران اعطا شد.

  مطلب قبلیویروس انگلیسی در کشور چرخیده است
  مطلب بعدیگزارش عملکرد چکاپا در سال جاری

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  20 + شانزده =

  این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.