تاکید رئیس کل دادگستری گیلان بر احیای کارخانه چوکا

  0
  49
  کارخانه چوکا

  معاون دادگستری گیلان با اشاره به اینکه کارخانه چوکا با تولید مصنوعات چوبی، کاغذ و کود آلی فرصت قابل توجهی برای رفع بیکاری جوانان غیرتمند و پر تلاش منطقه است، اظهار داشت: سوء مدیریت در ادوار مختلف سبب رکود چوکا و بروز مشکلاتی در روند تولیدات آن شده است.

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، حجت‌الاسلام حمزه خلیلی، رئیس کل دادگستری استان گیلان به همراه احمد آقایی و سید رحمان سیدزاده معاونین قضایی، از کارخانه چوکا در شهرستان رضوانشهر بازدید کردند.

  اشتغالزایی در کارخانه چوکا

  احمد آقایی، معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری گیلان در این بازدید با اشاره به اینکه چوکا با تولید مصنوعات چوبی، کاغذ و کود آلی فرصت قابل توجهی برای رفع بیکاری جوانان غیرتمند و پر تلاش منطقه است، اظهار داشت: سوء مدیریت در ادوار مختلف سبب رکود چوکا و بروز مشکلاتی در روند تولیدات آن شده است.

  بیشتر بخوانید: آتش سوزی درصنایع چوب چوکا رضوانشهر

  وی بازدید رئیس کل داگستری استان گیلان را گامی در جهت تحقق شعار سال و رفع موانع این واحد تولیدی عنوان و تصریح کرد: دستگاه قضایی با استفاده از ظرفیت‌های قانونی، از کارخانه چوکا حمایت می‌کند تا بخش‌هایی از این کارخانه که تولید در آن متوقف شده است احیا شود.

  کارخانه چوکاکارخانه چوکاکارخانه چوکا

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  13 − 6 =