جزییات آتش سوزی کارخانه در خیابان فدائیان اسلام

  0
  43
  آتش سوزی کارخانه

  آتش سوزی کارخانه در خیابان فدائی اسلام حادثه آفرید. در قسمتی از یک کارخانه متروکه مسقف به مساحت تقریبی ۳ هزار مترمربع که مملو از ضایعات چوب و کارتن بود، آتش سوزی رخ داده و دود ناشی از آتش از فاصله دور قابل مشاهده بود.

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از اقتصادنیوز، ساعت ۱:۲۰ بامداد امروز حادثه آتش سوزی در یک کارخانه متروکه اتفاق افتاد که بلافاصله پس از تماس شهروندان با سامانه ۱۲۵، ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی تهران آتش نشانان ایستگاه های ۹۰، ۱۴ و ۸۳ به همراه خودرو حامل دستگاه های تنفسی و تانکر آب را به خیابان فداییان اسلام(مسیر شمال به جنوب)، بعد از بزرگراه آزادگان اعزام کرد.آتش سوزی کارخانه

  آتش سوزی کارخانهجعفر شکرانه مهربانی افسر آماده منطقه هفت عملیات آتش نشانی تهران در رابطه با این حادثه اظهار کرد: در قسمتی از یک کارخانه متروکه مسقف به مساحت تقریبی ۳ هزار مترمربع که مملو از ضایعات چوب و کارتن بود، آتش سوزی رخ داده و دود ناشی از آتش از فاصله دور قابل مشاهده بود.

  آتش سوزی کارخانهآتش سوزی کارخانه بدون آسیب جانی خاتمه یافت

  وی ادامه داد: در زمان رسیدن نیروهای آتش نشانی درب ورودی کارخانه بسته بود که آتش نشانان ابتدا با استفاده از ابزار مخصوص، درب ورودی را گشودند و پس از اطمینان از قطع جریان برق کارخانه، با استفاده از لوله های آبرسانی از چندین جهت عملیات مهار زبانه های آتش در قسمت انبار کارخانه را آغاز کردند.

  افسر آماده منطقه هفت عملیات آتش نشانی تهران با اشاره به این که شعله های آتش در حال سرایت به اطراف بود، افزود: نیروهای آتش نشانی در یک عملیات نفسگیر چهار ساعته، شعله های سرکش آتش را پیش از سرایت به نقاط دیگر کارخانه مهار و کاملا خاموش کردند.آتش سوزی کارخانه

  مهربانی در پایان خاطرنشان کرد: خوشبختانه در این حادثه به هیچ یک از شهروندان آسیبی وارد نشد.

  آتش سوزی کارخانهبیشتر بخوانید: افزایش نوسان قیمت ها با حضور کاغذ در بورس

  مطلب قبلیبرندهای مدرن در دنیای جدید
  مطلب بعدیافزایش تجارت ایران و آمریکا

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  16 − 10 =