افزایش نوسان قیمت ها با حضور کاغذ در بورس

  گفت و گو با محمد علی انصاری پور، رئیس اتحادیه چاپخانه داران اصفهان

  0
  80
  حضور کاغذ در بورس

  تاثیر حضور کاغذ در بورس و نوسانات اخیر کاغذ

  رئیس اتحادیه چاپخانه داران اصفهان گفت: قیمت کاغذ چند ماهی است افزایش درصدی نداشته بلکه ساعتی قیمت‌ ها بالا و پایین می‌ شود و طبق مصوبه جدید دولت، حضور کاغذ در بورس نوسان قیمت را بیشتر کرد.

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان؛ محمد علی انصاری پور، رئیس اتحادیه چاپخانه داران اصفهان گفت: طبق مصوبه جدید دولت، حضور کاغذ در بورس نوسان قیمت را بیشتر کرد.

  انصاری پور معتقد است: کاغذ در همه صنایع وجود دارد از جمله صنایع غذایی، دارویی و … که همه وابسته به کاغذ هستند.

  بیشتر بخوانید: بازار سرمایه و گروه محصولات کاغذی

  حضور کاغذ در بورسرئیس اتحادیه چاپخانه داران اصفهان تاکید کرد: به دلیل وضعیت نامناسب کاغذ، صنعت کتاب از مجموعه چاپ بیرون رفته و به اتحادیه ناشران پیوسته است.

  به گفته وی سال پیش شاهد بسته شدن بعضی از چاپخانه ‌ها بودیم، اما امسال این روند بدتر شده و دلیل این موضوع عدم ورود مواد اولیه از خارج و هزینه ‌های زیاد آن است.

  حضور کاغذ در بورسانصاری پور در ادامه توضیح داد: گرانی‌ ها فشار زیادی را به چاپخانه داران وارد کرده به صورتی که بسیاری از آن‌ ها به اتحادیه مراجعه می ‌کنند و درخواست ابطال پروانه کسب خودشان را داشته اند.

  رئیس اتحادیه چاپخانه داران اصفهان بیان کرد: متاسفانه توانایی تولید مواد اولیه این محصول را نداریم، اما اگر پیگیری ‌ها از سمت مسئولان بیشتر شود اوضاع بهتری را شاهد خواهیم بود.

  مطلب قبلیکتاب های چاپ اولی سال قبل با آمار 60 درصدی
  مطلب بعدیتوسعه چسب ‌های نانویی برای صنعت چوب و بسته ‌بندی

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  15 − سه =

  این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.