ثبت رکوردی جدید در تولید و فروش شرکت صنایع کاغذ سازی قائم شهر

  0
  46
  صنایع کاغذ سازی قائم

  شرکت صنایع کاغذ سازی قائم شهر در سال گذشته موفق به ثبت رکورد در تولید و فروش گردیده است.

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از آتیه صبا، رویداد۲۴ به گزارش روابط عمومی شرکت سرمایه گذاری آتیه صبا، مهدی کاملی مدیرعامل شرکت صنایع کاغذسازی قائم شهر گفت: شرکت صنایع کاغذ سازی قائم شهر در سال ۹۹ نسبت به سال‌های گذشته شاهد رشد معادل ۶۰ درصدی در تولید و ۱۰۰ درصدی در فروش بوده است.

  وی افزود: سود عملیاتی بابت فروش محصولات برای شرکت به نسبت سال‌های گذشته ۳ برابر شده است؛ و این امر باعث شده زیان انباشته‌ای که طی سال‌های ۸۲ الی ۹۶ به دلیل توقف فعالیت شرکت صنایع کاغذ سازی قائم شهر حادث شده بود طی فعالیت‌هایی که در سال‌های ۹۷ الی ۹۹ به انجام رسیده به صفر و شرکت با سود قابل ملاحظه روبرو باشد.

  صنایع کاغذ سازی قائمکاملی در ادامه با تصریح این مطلب که هدف ما کسب رکورد‌های بیشتر است افزود بر همین اساس ۲ برنامه طرح توسعه پیش بینی شده است.

  یک: برنامه کوتاه مدت اضافه کردن دستگاه‌های برش و بسته بندی و همچین اضافه کردن محصولات بهداشتی بانوان که در بودجه سال ۱۴۰۰ نیز دیده است.

  دو: طرح توسعه اساسی شامل تولید خمیرکاغذ از کاه و کولش که این طرح جزء طرح‌های اولویت دار کشور و استان مازندران است و همچنین تولید کاغذ تی شو از خمیر تولید شده که این فعالیت‌ها طی سنوات آینده شرکت کاغذ سازی قائم شهر را به عنوان قطب سلولزی در کشور مطرح خواهد کرد.

   

  مدیرعامل شرکت صنایع کاغذ سازی قائم شهر با بیان اقدامات انجام شده در سال گذشته گفت: از جمله اهم فعالیت‌های انجام شده در شرکت ثبت افزایش سرمایه ۱۲۰ میلیارد ریالی و خروج شرکت از ماده ۱۴۱ می‌باشد. همچنین این شرکت در سال گذشته به عنوان واحد نمونه صنعتی استان مازندران معرفی شده است.

  بیشتر بخوانید:

  انبار یک شرکت تولیدکننده کاغذ طعمه حریق شد

  توزیع ظروف مخصوص تفکیک کاغذ

  معاون فرهنگی وزارت ارشاد از کاغذ ۷۰۰ هزار تومانی…

  وی تاکید کرد: جهت افزایش فروش محصولات نیز قرارداد‌هایی با فروشگاه‌های زنجیر‌های دیلی مارکت (زیرمجموعه میهن) و سورنا و همچنین در بخش فروش اینترنتی فروشگاه دی جی کالا منعقد گردیده که امید است فروش تولیدات بیشتری داشته باشیم.

  صنایع کاغذ سازی قائم

  کاملی در ادامه گفت: از تلاش تمامی همکاران در شرکت صنایع کاغذ سازی قائم شهر و همچنین اعضای محترم هیأت مدیره و اعتمادی که سهامداران محترم علی الخصوص شرکت سرمایه گذاری آتیه صبا و صندوق بازنشستگی کشوری نسبت به مجموعه داشته اند تشکر و قدردانی را می‌نمایم.

  وی افزود:امید است در سال ۱۴۰۰ که توسط مقام معظم رهبری مزین به نام «تولید، پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها» می‌باشد با حمایت سهامداران محترم، شرکت سرمایه گذاری آتیه صبا و صندوق بازنشستگی کشوری نسبت به طرح‌های پیشرو اقدامات مناسب صورت پذیرد.

  صنایع کاغذ سازی قائم شهر

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  4 × 4 =