1200 تن کاغذ احتکار شده کشف شد

  0
  13
  نوسانات قیمت کاغذ

  یاسر‌ احمد‌وند، از تحویل 1200 تن کاغذ احتکار شده با همکاری دو نهاد سازمان تعزیرات و دادگستری هرمزگان به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی خبر داد.

  کاغذ احتکار شده در اختیار وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل ایبنا، یاسر احمد‌وند معاون امور فرهنگی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی درباره آخرین خبر‌ها در حوزه کاغذ بیان کرد: با همکاری سازمان تعزیرات و دادگستری هرمزگان، حدود 1200 تن کاغذ احتکار شده برای توزیع در اختیار وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی قرار گرفته است.

  وی افزود: این محموله از پرونده‌های سال 1398 احتکار کاغذ است که در اختیار وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی قرار نگرفته بود. کاغذ‌های تحویل شده، طی روز‌های آتی بین ناشران توزیع خواهد شد.

  کاغذ احتکار شدهبیشتر بخوانید: افزایش هزینه خدمات چاپ در پی گرانی کاغذ

  احمد‌وند، درباره بهره‌مندی از ظرفیت‌ شرکت‌های دانش‌بنیان برای تولید کاغذ داخلی گفت: برای توسعه فعالیت‌های دانش بنیان در مجموعه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی چند جلسه از ابتدای سال در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با حضور وزیر محترم و همکاری معاونت علمی ریاست جمهوری برگزار شده است؛ علاوه‌براین به‌همین منظور دبیر‌خانه نیز تشکیل شده و در حوزه‌های فرهنگی و هنری  در حال برنامه‌ریزی و مطالعه، امکان‌سنجی، استفاده از ظرفیت‌های موجود هستیم.

  معاون امور فرهنگی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی ادامه داد: امید‌واریم تلاش‌های انجام شده، نتایج قابل‌توجهی برای توسعه بازار حوزه فرهنگی و هنری و ایجاد اشتغال در پی داشته باشد.

  کاغذ احتکار شده

  مطلب قبلیافزایش قیمت خدمات صنف صحافان در سال جدید
  مطلب بعدیچهارمین همایش ملی دانش و نوآوری در صنعت چوب و کاغذ مرداد ماه برگزار می شود

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  19 + هجده =