آتش سوزی در شهرک صنعتی و نابودی ضایعات کاغذ

  0
  44
  شهرک صنعتی

   آتش سوزی در شهرک صنعتی اردیبل باعث از بین رفتن مواد اولیه و ضایعات کاغذ این واحد تولیدی در محوطه بیرونی شد.

  سرپرست شرکت شهرک های صنعتی استان اردبیل گفت: در اثر بروز آتش سوزی در یکی از واحدهای تولیدی شهرک صنعتی اردبیل۲ ، قسمتی از این واحد تولیدی مورد حریق قرار گرفت و خساراتی برجا گذاشت.

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از ایسنا، روح الله برادران حیدری اظهار کرد: در اثر وقوع آتش سوزی بعد از ظهر روز گذشته در یک واحد بازیافت کاغذ و تولید کارتن در شهرک صنعتی اردبیل۲، خوشبختانه با حضور به موقع عوامل آتش نشانی شهرک صنعتی اردبیل۲، شهرستان های اردبیل، نمین و فرودگاه اردبیل و همچنین مدیریت بحران استان، این آتش سوزی مهار و از سرایت آتش به سالن تولید اصلی، سالن رنگ و سوله های همجوار جلوگیری شد.

  بیشتر بخوانید: آمادگی برای واردات مواد اولیه تولید کاغذ

  خسارت در شهرک صنعتی 

  وی با بیان اینکه آتش سوزی در محل دپوی مواد اولیه و در محوطه بیرونی این واحد تولیدی اتفاق افتاد تصریح کرد: شدت این حادثه به حدی بود که با استفاده از ۶ خودوری آتش نشانی و چندین دستگاه و ماشین آلات سنگین، اطفاء حریق تا ۶ صبح به طول انجامید.

  برادران حیدری ادامه داد: خوشبختانه این حادثه خسارات جانی در برنداشت ولی متاسفانه باعث از بین رفتن مواد اولیه و ضایعات کاغذ این واحد تولیدی در محوطه بیرونی شد.

  سرپرست شرکت شهرک های صنعتی استان اردبیل با قدردانی از حضور به موقع آتش نشانان در محل حادثه، یادآور شد: رعایت موارد ایمنی و اقدامات پیشگیرانه یکی مواردی است که باید به طور جدی توسط واحدهای تولیدی پیگیری و انجام شود تا در مواقع بروز حوادث، شاهد حداقل خسارات وارده به واحدهای صنعتی باشیم.

  مطلب قبلیلیست خدمات معاف از مالیات بر ارزش افزوده
  مطلب بعدیکارآفرینان و انتظارات مشتریان

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  14 + 3 =

  این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.