یکی از اولویت های اصلی بانک صنعت و معدن، تولید کاغذ است

  0
  70
  بانک صنعت و معدن

   مديرعامل بانك صنعت و معدن در سفر به ا‌ستان خوزستان: مسئله تأمین و خودکفایی در تولید کاغذ را که مورد تأکید مقام معظم رهبری و ریاست محترم جمهوری است را به عنوان یکی از اولویت های اصلی بانک صنعت و معدن دنبال می کنیم. 

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از تابا؛ مدیرعامل بانک صنعت و معدن در ادامه بازدید از طرح هایی که توسط این بانک تأمین مالی شده، اظهارکرد: تولیدکنندگان داخلی با چالش های متعددی روبه رو هستند که تولید در برخی واحدهای صنعتی را متوقف یا تعطیل کرده است.

   

  حمایت از تولید توسط بانک صنعت و معدن

  وی افزود: هدف ما این است که با هزینه کرد دقیق و بهینه منابع و اجرای راهبردهای کارآمد به حمایت از بخش تولید استمرار ببخشیم و اجازه ندهیم یک واحد تولیدی فعال به دلایل مشکلات مالی و موانعی که بر آن تحمیل شده است، متوقف شود.

  مدیرعامل بانک صنعت و معدن در ادامه سفر خود به استان خوزستان و بازدید از شرکت های پارس کیمیا کلر و کاغذ دیبای شوشتر که با سرمایه و تسهیلات این بانک در حال احداث و بهره برداری و توسعه هستند، بیان داشت: در استان خوزستان توسعه شرکت پارس، احیای واحد تولیدی دیبای شوشتر و تکمیل ظرفیت تولیدی آن و همچنین کاغذ سبز خوزستان که به صورت سندیکایی با مشارکت چند بانک دیگر مورد تأمین اعتبار قرار گرفته است، مواردی است که در راستای تحقق منویات رهبر معظم انقلاب و ریاست محترم جمهوری مورد پیگیری و حمایت قرار داده ایم.

  این مدیر ارشد بانکی گفت: کارخانه کاغذ پارس، که در گذشته وابسته به بانک صنعت و معدن بود، به بخش خصوصی واگذار شد اما همچنان این بانک از آن حمایت می‌کند و شرکت کاغذ کارون که به دیبای شوشتر تغییر نام داده و این بانک به بخش خصوصی واگذار کرده از شرکت‌های تولید کاغذ در خوزستان هستند.

  مدیرعامل بانک صنعت و معدن ادامه داد: شرکت دیگر کاغذسازی در خوزستان، شرکت کاغذ سبز خوزستان است که به صورت سندیکایی از چند بانک تامین اعتبار شده است.

  وی گفت: امروز همراه تیم مدیریتی و تصمیم گیر به خوزستان سفر کردم تا برای پروژه های مربوط به این بانک در خوزستان، و بهبود روند پیشرفت آنها تصمیم گیری شود.

  شرکت پارس کیمیا کلر در زمینه تولید اسید کلریدریک، کلرمایع، سودپرک، سودمایع و آب ژاول فعالیت دارد و از این بانک ۲۱۰ میلیارد ریال تسهیلات ریالی و۱۵ میلیون یورو تسهیلات ارزی دریافت نموده و برای۱۴۶ نفر به صورت مستقیم اشتغال ایجاد نموده است.

  فاز اول شرکت کاغذ دیبای شوشتر نیز پس از یک توقف۳۰ ساله با تسهیلات ۶ هزار میلیارد ریالی بانک صنعت و معدن به بهره برداری رسید، این شرکت از ضایعات نیشکر انواع کاغذ را تولید می کند.

  مطلب قبلیجلب نظر مشتریان با تکنیک های حرفه ای
  مطلب بعدیقانون جدید مالیاتی برای تولیدکنندگان کالاهای بند (الف)

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  1 × 5 =

  این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.