مهندسان کاغذسازی کاوه دستگاه کلینر موتورایز ساختند

  0
  86
  کاغذسازی کاوه

  دستگاه کلینر موتورایز کاغذسازی کاوه توسط مکانیزم مکانیکی گریز از مرکز کار می‌ کند که ذرات و ناخالصی‌ ها (شن، ماسه، شیشه و فلزات و …) بر اساس چگالی آن ها از خمیر کاغذ تفکیک می ‌شوند.

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین به اقتصاد آنلاین، کاغذسازی کاوه به عنوان دوستدار محیط زیست، تولید کاغذ را از بازیافت کاغذ، مقوا و کارتن باطله (آخال) انجام می ‌دهد. آخال به عنوان ماده اولیه تولید، همواره دارای اجرام و ناخالصی‌ های زیادی مانند شیشه، پلاستیک، فلزات، شن و ماسه و … است. وجود این اجرام در خمیر کاغذ باعث پایین آمدن کیفیت کاغذ تولیدی و افزایش ضایعات در هنگام تولید می ‌شود.

   متخصصین شرکت کاغذ سازی کاوه با تحقیق و بررسی جهت کاهش حداکثری این ناخالصی ‌ها در پروسه تهیه خمیر کاغذ اقدام به طراحی و ساخت دستگاه کلینر موتورایز نمود.

  بیشتر بخوانید: انتخاب مجدد رئیس انجمن واردکنندگان کاغذ در فدراسیون واردات ایران

  این دستگاه توسط مکانیزم مکانیکی گریز از مرکز کار می‌کند که ذرات و ناخالصی‌ ها (شن، ماسه، شیشه و فلزات و…) بر اساس چگالی آنها از خمیر کاغذ تفکیک می ‌شوند. خمیر کاغذ با عبور از یک محفظه فشار وارد مخزنی می‌ شود که در آن یک همزن نصب شده است. الیاف در این مرحله بسیار کم وزن ‌تر از اجرام سنگین و ناخالصی‌ های فلزی و شن و ماسه هستند و به آسانی از قسمت تعبیه شده خروجی خارج می ‌شوند.

  کاغذسازی کاوه

  مطلب قبلینمایشگاه صنعت برچسب و لیبل گوانگجو برگزار می شود
  مطلب بعدیخداحافظی با چاپ پول در دولت سیزدهم

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  دو × یک =

  این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.