نمایشگاه صنعت برچسب و لیبل گوانگجو برگزار می شود

  0
  90
  نمایشگاه صنعت برچسب و لیبل گوانگجو

  نمایشگاه صنعت برچسب و لیبل گوانگجو از ۱۳ تا ۱۵ اسفند ۱۴۰۰ در شهر گوانگجو کشور چین برگزار می شود.

  نمایشگاه صنعت برچسب و لیبل گوانگجو جایگاه خود را به عنوان رویدادی قابل توجه و موثر برای کاربردهای پیشرفته بسته بندی نهایی شامل غذا، دارو، مواد آرایشی و الکترونیک تثبیت کرده است و طیف وسیعت از قبیل چاپ برچسب، تزئینات، فرآوری و فناوری را نیز دربرمی گیرد.

  این رویداد که در شهر گوانگجو واقع شده است، توانایی جنوب چین در چاپ برچسب را به سرمایه تبدیل می کند. غرفه داران و بازدیدکنندگان به پوشش جامع، محصولات باکیفیت، کارآیی و خدمات این رویداد اذعان دارند. نمایشگاه صنعت برچسب و لیبل گوانگجو هرساله بیش از ٢٠٠ غرفه دار و ٢٢ هزار بازدیدکننده را در یک مکان گرد هم می آورد.

  نمایشگاه صنعت برچسب و لیبل گوانگجوهمزمان با نمایشگاه صنعت برچسب و لیبل گوانگجو، نمایشگاه ماشین آلات بسته بندی گوانگجو (Sino-Pack) که رویداد تجاری برتر چین در زمینه ماشین آلات و مواد بسته بندی محسوب می شود نیز برگزار می شود.

  مساحت این نمایشگاه بیش از ٤٤ هزار مترمربع بوده و بیش از ٦٦٠ غرفه دار از ٢٢ کشور و منطقه در آن حضور می یابند. این رویداد به عنوان نمایشگاه مهم بسته بندی در چین، تلاش دارد نیازهای مختلف فعالان بسته بندی و شرکت ها را برآورده نماید، از این رو چهار بخش شامل بسته بندی هوشمند، بسته بندی پشتیبانی، بسته بندی غذایی و بسته بندی عمومی در نمایشگاه امسال وجود خواهد داشت.

  بیشتر بخوانید: برگزاری کنگره لیبل 2021 در شیکاگو

  گفتنی است؛ نمایشگاه بین المللی محصولات بسته بندی گوانگجو (PACKINNO) بزرگترین رویداد تجاری محصولات و مواد بسته بندی سبز و نوآورانه نیز در همین تاریخ برپاست.

  مطلب قبلیتلاش ارشاد برای برگزاری نمایشگاه بین المللی کتاب تهران در سال آینده
  مطلب بعدیمهندسان کاغذسازی کاوه دستگاه کلینر موتورایز ساختند

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  7 − سه =

  این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.